شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
11:39:37 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آب و فاضلاب روستایی لرستان ۸ میلیارد تومان از مشترکین طلب دارد
آب و فاضلاب روستایی لرستان ۸ میلیارد تومان از مشترکین طلب دارد
مدیرعامل شرکت آبفار لرستان گفت: شرکت ۸ میلیارد تومان از مشترکین طلب دارد. علیرضا کاکاوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ۱۲۰ هزار مشترک تحت پوشش شرکت آبفار لرستان هستند که تعدادی از مشترکین آب‌بها را به‌موقع پرداخت نمی‌کنند.   وی با بیان اینکه توان مالی برای ارائه خدمات درگرو پرداخت به‌موقع آب‌بها است، خاطرنشان […]

مدیرعامل شرکت آبفار لرستان گفت: شرکت ۸ میلیارد تومان از مشترکین طلب دارد.

علیرضا کاکاوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ۱۲۰ هزار مشترک تحت پوشش شرکت آبفار لرستان هستند که تعدادی از مشترکین آب‌بها را به‌موقع پرداخت نمی‌کنند.
 

وی با بیان اینکه توان مالی برای ارائه خدمات درگرو پرداخت به‌موقع آب‌بها است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرکت از مشترکین ۸ میلیارد تومان طلب دارد که سال‌به‌سال نیز بیشتر می‌شود.
 

خبر جدید  برنامه‌های موجود قابلیت ایجاد تحولی اثربخش در حوزه اشتغال ندارند

مدیرعامل شرکت آبفار لرستان تصریح کرد: وظیفه قانونی ما تأمین آب سالم و بهداشتی برای مردم است و این وظیفه در سایه همکاری و مشارکت مردمی پررنگ می‌شود. آبفار شرکتی خدمات‌رسان و وابسته به درآمد خود است و چنانچه آب‌بها به‌موقع پرداخت شود می‌توان خدمات مورد نیاز را ارائه داد.
انتهای پیام

خبر جدید  ارائه ۵۹۷ فقره آموزش چهره به چهره و کارگاهی توسط پلیس لرستان/۴۰۰ هزار نفر آموزش دیدندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد