دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
12:22:49 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در لرستان برگزار شد
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در لرستان برگزار شد
به گزارش خبرنگار مهر، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در بخش کتبی روز پنج‌شنبه ١٠ اسفندماه در ١١شهرستان استان، همزمان با سراسر کشور، برگزار شد. منصور احمدی مسئول گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این رابطه با اشاره به برگزاری بخش کتبی یازدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم […]

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در بخش کتبی روز پنج‌شنبه ١٠ اسفندماه در ١١شهرستان استان، همزمان با سراسر کشور، برگزار شد.

منصور احمدی مسئول گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این رابطه با اشاره به برگزاری بخش کتبی یازدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم همزمان با سراسر کشور، اظهار داشت: این آزمون در ١١ حوزه امتحانی در ١١ شهرستان استان برگزار شد.

خبر جدید  اعمال فشار برای باز کردن دریچه سد ایوشان!

وی با بیان اینکه این آزمون در شهرستان کوهدشت در مجتمع فرهنگی هنری امید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، افزود: در شهرستان ازنا دبیرستان خدیجه کبری(س)، در شهرستان الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، در شهرستان بروجرد مجتمع فرهنگی هنری فجر، در شهرستان خرم‌آباد دبیرستان پسرانه امیرکبیر، در شهرستان دلفان دبستان دخترانه شاهد، در شهرستان دورود دبستان قلم چی، در شهرستان دوره هنرستان دخترانه کوثر، در شهرستان رومشکان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و در شهرستان سلسله نیز مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ولایت، به عنوان حوزه های امتحانی شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، تعیین شده بودند.

خبر جدید  برپایی نمایشگاه «بزرگان کاریکاتوریست چهره جهان» در خرم‌آبادداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد