چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
15:03:53 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز فعالیت کانون کتابخوانی دانشگاه لرستان
آغاز فعالیت کانون کتابخوانی دانشگاه لرستان
گروه فرهنگی: کانون کتابخوانی دانشگاه لرستان امروز شنبه، پنجم اسفند شروع به فعالیت کرد. به گزارش ایکنا از لرستان، آیین آغاز به فعالیت کانون کتابخوانی دانشگاه لرستان امروز شنبه، پنجم اسفند در محل سالن آمفی‌تئاتر دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان برگزار شد.در این آیین که به‌همت مدیریت امور فرهنگی و اداره کانون‌های دانشگاه […]

گروه فرهنگی: کانون کتابخوانی دانشگاه لرستان امروز شنبه، پنجم اسفند شروع به فعالیت کرد.

به گزارش ایکنا از لرستان، آیین آغاز به فعالیت کانون کتابخوانی دانشگاه لرستان امروز شنبه، پنجم اسفند در محل سالن آمفی‌تئاتر دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان برگزار شد.
در این آیین که به‌همت مدیریت امور فرهنگی و اداره کانون‌های دانشگاه لرستان برگزار شد، مهدی ذوالفقاری، عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان،گفت: برای ترویج فرهنگ کتابخوانی باید تفکر مبتنی بر مسئله‌محوری را در جامعه تقویت کرد.
وی افزود: همچنین نیاز است در این راستا پژوهش‌محوری را متناسب با شرایط بومی و کاربردها، تقویت کرد کمااینکه از مشکلات جامعه‌ ما این است که بیشتر از آن‌که حافظه مکتوب را مدنظر قرار بدهیم حافظه شفاهی تقویت شده است که باید حافظه مکتوب را تقویت کنیم.
این مدرس دانشگاه بالا بودن هزینه خرید کتاب را متذکر شد و گفت: باید در سطح دانشگاه‌ها بُن‌های خرید کتاب را در سطح دانشجویان توزیع کرد که نوعی ترویج فرهنگ کتابخوانی است، همچنین ارتباط بین کانون کتابخوانی و انجمن‌های علمی بایستی تقویت شود.

خبر جدید  خرافات پایه علمی ندارد/ راه‌های مبارزه با این پدیده

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب