یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
14:04:35 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز پخش ۲۴ ساعته برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان
آغاز پخش ۲۴ ساعته برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، پخش ۲۴ ساعته برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان با حضور معاون سازمان صداوسیما، رئیس مرکز سیمای استان‌های صداوسیما، استاندار لرستان، مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان و… طی مراسمی آغاز شد. در این مراسم محمد بازوند مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان در سخنانی با اظهار داشت: طی امروز پخش ۲۴ ساعته برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان […]

به گزارش خبرنگار مهر، پخش ۲۴ ساعته برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان با حضور معاون سازمان صداوسیما، رئیس مرکز سیمای استان‌های صداوسیما، استاندار لرستان، مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان و… طی مراسمی آغاز شد.

در این مراسم محمد بازوند مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان در سخنانی با اظهار داشت: طی امروز پخش ۲۴ ساعته برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان آغاز می‌شود.

خبر جدید  ذکر واژه «بکاء» ۷ بار در قرآن/ آثار گریستن برای امام حسین(ع) چیست

وی با تأکید بر این‌که با ۲۴ ساعته شدن برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان تلاش ما در این حوزه باید مضاعف شود عنوان کرد: همچنین هم‌زمان با آغاز پخش ۲۴ ساعته برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان، ۱۰۰ پروژه فنی نیز در این حوزه به بهره‌برداری می‌رسند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان بیان داشت: از مجموع این پروژه‌های فنی ۴۰ پروژه در حوزه رادیو، ۴۱ سامانه دیجیتال در روستاها، ۱۳ طرح تأسیساتی، دو طرح سیگنال رسانی، دو طرح صدا و تصویر و … در سطح استان به بهره‌برداری می‌رسند.

خبر جدید  افتتاح و کلنگ زنی پروژه های مختلف حوزه بهداشت و درمان در لرستان

بازوند اعتبار هزینه شده برای افتتاح این تعداد پروژه را پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: از این میزان اعتبار چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات سازمان صداوسیما و ۷۰۰ میلیون تومان نیز از محل اعتبارات استانی تأمین‌شده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب