چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
13:52:19 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمادگی کامل و بیداری نیروهای مسلح برای دفاع از نظام
آمادگی کامل و بیداری نیروهای مسلح برای دفاع از نظام
به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز دوشنبه فرماندهان نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و ارتش لرستان و کارکنان این نهادها با آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کردند. امیر تقی دریکوند فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان در این دیدار اظهار داشت: هر ساله فرماندهان و کارکنان ارتش و نیروهای […]

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز دوشنبه فرماندهان نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و ارتش لرستان و کارکنان این نهادها با آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کردند.

امیر تقی دریکوند فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان در این دیدار اظهار داشت: هر ساله فرماندهان و کارکنان ارتش و نیروهای مسلح ضمن دیدار با رهبر معظم انقلاب و نمایندگان ولی فقیه در استان ها با آرمان های انقلاب تجدید بیعت می کنند.

خبر جدید  خانه‌ جودو لرستان تعطیل است!

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از نیروی انتظامی، ارتش و سپاه همیشه بیدار و هوشیار هستند و در هر شرایطی آمادگی لازم را برای دفاع از انقلاب دارند، تصریح کرد: نیروهای مسلح ایران در سطح سازمان و تجهیزات پیشرفت های بسیار خوبی داشته اند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان با تاکید بر اینکه به همت نیروهای مسلح مرزهای کشور در امنیت کامل است، افزود: در سطح شهرها و استان ها نیز نیروی انتظامی و بسیج امنیت کامل را برقرار کرده اند.

خبر جدید  اتاق فکر تشکل‌های حوزه گردشگری لرستان تشکیل می‌شود

امیر دریکوند با اشاره به اینکه مردم نیز در کنار نیروهای مسلح آماده جانفشانی برای کشور و انقلاب اسلامی هستند، یادآور شد: امروز نیروهای مسلح اعلام می کنند که در هر شرایطی از ایثار و دادن جان برای انقلاب دریغ نمی کنند و درکنار روحانیت و رهبر معظم انقلاب از ارگان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند.

خبر جدید  لرستان یکی از سه استان بزرگ کشور از نظر منابع قیر طبیعی + گزارشداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب