پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
13:22:28 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرایی شدن ۱۸۵۰ طرح خودکفایی توسط کمیته امداد لرستان
اجرایی شدن ۱۸۵۰ طرح خودکفایی توسط کمیته امداد لرستان
گروه اجتماعی ـ مدیرکل کمیته امداد لرستان با اشاره به توانمندسازی و ایحاد اشتغال مددجویان این نهاد، گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون یک هزار و ۸۵۰ فرصت شغلی در زمینه کشاورزی، دامپروری، صنایع‌دستی، خدمات و صنعت توسط این نهاد اجرا شده است.

به گزارش ایکنا از لرستان، جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد لرستان شنبه، یکم دیماه در جلسه تعاملی با بانکهای عامل اشتغال روستایی لرستان اظهارکرد: از ابتدای سالجاری تاکنون یک هزار و ۸۵۰ فرصت شغلی در زمینه کشاورزی، دامپروری، صنایعدستی، خدمات و صنعت با اعتباری بالغ بر ۳۰۹ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال توسط کمیته امداد لرستان اجرا شده است.
وی درخصوص ارزش ریالی این طرحها، گفت: این تعداد طرح برای سال گذشته، ۴ هزار و ۲۵۴ مورد با اعتبار ۷۰۷ میلیارد ریال بوده است.
محمدی فارسانی به اجرای برنامههای حمایتی این نهاد در زمینه کمک معیشت، درمان، مسکن، فرهنگی و اشتغال اشاره کرد و افزود: هدف از اجرای طرحهای اشتغال توانمندسازی اقتصادی و ایجاد اشتغال، درآمد پایدار و کمک به اقتصاد خانوار و در نهایت خودکفایی است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان با ذکر این مطلب که کارشناسان اشتغال کمیته امداد با برنامه استعدادسنجی، مشاوره شغلی و علاقهمندی مددجو، مهارتهای فردی و اجتماعی را افزایش داده تا در اجرای طرحهای اقتصادی موفق عمل نمایند، یادآور شد: شاهد موفقیت ۹۰ درصدی طرحهای اشتغال کمیته امداد هستیم.
وی اظهار کرد: بعد از اجرای طرح اشتغال، نظارت و مشاوره کارشناسان حوزه اشتغال تا پنج سال بهصورت دقیق ادامه دارد و علاوه بر نظارت آموزشهای لازم، کمکهای مالی تکمیلی نیز صورت میگیرد. انتهای پیام
منبع :: http://lorestan.iqna.ir

خبر جدید  کمک ۶۲ میلیارد تومانی لرستانی‌ها به کمیته امدادداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد