چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
17:51:50 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای برنامه‌های معرفت افزایی اساتید لرستانی در ۵ محور
اجرای برنامه‌های معرفت افزایی اساتید لرستانی در ۵ محور
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی مرادیان عصر یکشنبه در دیدار اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان با نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند که انقلاب یک رویش هایی دارد و یک ریزش هایی، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران رویش های بسیار خوبی داشته است. وی با بیان […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی مرادیان عصر یکشنبه در دیدار اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان با نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند که انقلاب یک رویش هایی دارد و یک ریزش هایی، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران رویش های بسیار خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه اساتید به عنوان خواص جامعه تکالیفی نسبت به انقلاب دارند، تصریح کرد: باید بتوانیم اهداف و آرمان های انقلاب را پیش ببریم.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یکی از اهداف بزرگش ارتقای سطح معرفتی اساتید است، افزود: در این راستا برنامه های مدونی از طرف وزارت بهداشت و در استان تدارک دیده شده است.

حجت الاسلام مرادیان یادآور شد: معرفت افزایی اساتید دانشگاه در ۵ محور یکی از این برنامه ها است، هر محور نیز دارای ۴ سطح است و در هر سطح ۱۶ ساعت آموزش پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه فضای دانشگاه و بدنه دانشگاه یک بدنه متدین و افرادی انقلابی هستند، ادامه داد: رئیس دانشگاه هم بسیار همراه هستند و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه نیز تعامل خوبی دارند و اهداف و برنامه ها خوب پیش می رود.

[ad_2]

Source link

خبر جدید  «سیاوش سپهوند» به‌عنوان رئیس هیئت دوومیدانی لرستان انتخاب شدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب