شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
15:25:56 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای بزرگ‌ترین پروژه ماهیان سردابی کشور در سلسله
اجرای بزرگ‌ترین پروژه ماهیان سردابی کشور در سلسله
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سلسله گفت: بزرگ‌ترین پروژه ماهیان سردابی کشوری در حال عملیاتی شدن است. به گزارش ایسنا، «سهراب الهیاری» اظهار کرد: بزرگ‌ترین طرح ماهیان سردابی دوآب در مقیاس کشوری در حال اجرای تولید و پرورش ماهیان سردابی در (دوآب) شهرستان سلسله در بخش شیلات با ظرفیت سالانه ۲۵۰۰ تن و مساحت کلی ۱۱ […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سلسله گفت: بزرگ‌ترین پروژه ماهیان سردابی کشوری در حال عملیاتی شدن است.

به گزارش ایسنا، «سهراب الهیاری» اظهار کرد: بزرگ‌ترین طرح ماهیان سردابی دوآب در مقیاس کشوری در حال اجرای تولید و پرورش ماهیان سردابی در (دوآب) شهرستان سلسله در بخش شیلات با ظرفیت سالانه ۲۵۰۰ تن و مساحت کلی ۱۱ هکتار و مساحت مفید ۳٫۳ هکتار در حال انجام است.

خبر جدید  استقبال از کاروان پیاده انصارالحسین (ع) در اهواز

وی افزود: این طرح با اشتغال‌زایی مستقیم ۱۴۰ نفر و غیرمستقیم ۲۸۰ نفر و هزینه انجام‌شده زیرساخت  ۳۸ هزار میلیون ریال یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین پروژه‌های تولیدی ماهیان سردابی در استان و کشور است.

الهیاری خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل و ظرفیت‌های بالقوه سلسله در راستای تولید ماهیان سردابی امید می‌رود با بهره‌برداری از این پروژه عظیم گامی مهم و اساسی در خصوص تولید و اشتغال‌زایی هم‌چنین اقتصاد پایدار شهرستان برداشته شود.

خبر جدید  ضرب وشتم پرستاران کوهدشتی توسط همراهان بیمار

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سلسله تصریح کرد: همواره در این راه تلاش‌های مسئولانه و مجدانه فرماندار شهرستان مهندس «فلاح‌نژاد» قطعاً راهگشا بوده و قطعاً با به ثمر نشستن این پروژه مهم‌ترین مطالبه جوانان این شهرستان به سرانجام خواهد رسید.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد