یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
8:40:19 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح آموزشی «محیط بان کوچک» در مدارس ابتدایی لرستان
اجرای طرح آموزشی «محیط بان کوچک» در مدارس ابتدایی لرستان
گروه فرهنگی: در راستای آموزش و فرهنگ‌سازی حفاظت از محیط زیست و احترام به طبیعت طرح «محیط‌بان کوچک» در مدارس دوره ابتدایی لرستان اجرا می‎شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، فرید بهرامی، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان دوشنبه، ۲۳ بهمن در کارگاه آموزشی ویژه مدیران مدارس ابتدایی خرم‌آباد از […]

گروه فرهنگی: در راستای آموزش و فرهنگ‌سازی حفاظت از محیط زیست و احترام به طبیعت طرح «محیط‌بان کوچک» در مدارس دوره ابتدایی لرستان اجرا می‎شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، فرید بهرامی، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان دوشنبه، ۲۳ بهمن در کارگاه آموزشی ویژه مدیران مدارس ابتدایی خرم‌آباد از اجرای طرح آموزشی «محیط بان کوچک» با هدف آگاه سازی و ارتقای فرهنگ حفاظت از محیط زیست در مدارس ابتدایی استان خبر داد و گفت: در راستای آموزش و فرهنگ‌سازی حفاظت از محیط زیست و احترام به طبیعت طرح «محیط‌بان کوچک» در مدارس دوره ابتدایی اجرا می‎شود.
وی به نقش آموزش و پرورش در نهادینه کردن فرهنگ اشاره کرد و افزود: در این طرح تلاش می‎شود تا فرهنگ احترام به طبیعت و محیط زیست از دوران کودکی در خانواده‌ها نهادینه شود .
بهرامی با اشاره به موفقیت‌آمیز بودن طرح «همیار پلیس» در مدارس، ادامه داد: باید تلاش شود تا رفتار زیست محیطی دانش‌آموزان از دوران ابتدایی نهادینه شود و دانش‌آموزان خود را به‌عنوان همیار طبیعت تلقی کنند.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان اضافه کرد: این طرح با مشارکت آموزش و پرورش و اداره‌کل حفاظت محیط زیست اجرا می‌شود و در گام نخست این طرح ۲۰ دبستان در شهر خرم‌آباد انتخاب شده و در سال‌تحصیلی جاری هم این طرح در ۲۰۰ آموزشگاه در حال اجراست.

خبر جدید  خرافات پایه علمی ندارد/ راه‌های مبارزه با این پدیدهداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب