شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
11:18:33 - چهارشنبه 7 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح «امداد نوروزی» در ۶۳ پایگاه شهری و بین جاده‌ای لرستان
اجرای طرح «امداد نوروزی» در ۶۳ پایگاه شهری و بین جاده‌ای لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، حسین علی رفاهی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طرح آموزش مخاطرات احتمالی مراسم چهارشنبه سوری از ۱۵ اسفندماه در سراسر استان آغاز شده است، اظهار داشت: در این طرح کارشناسان مرکز فوریت های پزشکی استان با حضور در مدارس آموزش های لازم را ارائه می دهند. خبر […]

به گزارش خبرنگار مهر، حسین علی رفاهی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طرح آموزش مخاطرات احتمالی مراسم چهارشنبه سوری از ۱۵ اسفندماه در سراسر استان آغاز شده است، اظهار داشت: در این طرح کارشناسان مرکز فوریت های پزشکی استان با حضور در مدارس آموزش های لازم را ارائه می دهند.

خبر جدید  دانشگاه‌ها در تحقق تمدن اسلامی ثابت‌قدم باشند

وی یادآور شد: طرح «امداد نوروزی» نیز از ۲۵ اسفندماه در ۹ پایگاه سیار در مناطق پرتردد مانند تفرجگاه ها و ۶۳ پایگاه شهری و بین جاده ای به صورت شبانه روزی آغاز خواهد شد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی لرستان با تاکید بر اینکه این طرح تا ۱۵ فروردین ۹۷ ادامه خواهد داشت، افزود: در اجرای این طرح ۴۳۰ کارشنا، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، دو بالگرد هوایی و ۱۰ دستگاه موتور آمبولانس علاوه بر آمبولانس های این مرکز آماده ارائه خدمات هستند.

خبر جدید  اخلالگران نظم به اشد مجازات محکوم شوند/خطر اشرافی گری برای انقلابداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد