یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
12:09:28 - شنبه 20 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح بین‎المللی “جایکا” در لرستان
اجرای طرح بین‎المللی “جایکا” در لرستان
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از اجرای طرح بین ‎ المللی “جایکا” در استان خبر داد. شعار سال: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از اجرای طرح بین ‎ المللی “جایکا” در استان خبر داد.  شیرزاد نجفی گفت: در راستای حفاظت از جنگل‌های زاگرس؛ طرح آژانس بین‌المللی همکاری ژاپن(جایکا) با محوریت روند ظرفیت‌سازی برای اجرای […]

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از اجرای طرح بین ‎ المللی “جایکا” در استان خبر داد.

شعار سال: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از اجرای طرح بین ‎ المللی “جایکا” در استان خبر داد.

 شیرزاد نجفی گفت: در راستای حفاظت از جنگل‌های زاگرس؛ طرح آژانس بین‌المللی همکاری ژاپن(جایکا) با محوریت روند ظرفیت‌سازی برای اجرای مدیریت مشارکتی جنگل و مرتع در حوزه آبخیز کارون در هفت استان ازجمله لرستان اجرا می شود.

وی افزود: ژاپنی‌ها در قالب طرح جایکا، مصمم به اجرای طرح‌های حفاظت از جنگل‌های زاگرس هستند.

نجفی با بیان اینکه این طرح با هدف مدیریت جامع حوضه‌های آبخیز در زمینه برنامه‌ریزی فرابخشی به جای برنامه‌ریزی بخشی تهیه شده است، اضافه کرد: مدیریت حفظ و احیای جنگل و معیشت مردم برای افزایش درآمد از مهم‌ترین کارهای اجرای این طرح در استان است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان با اشاره به اینکه این طرح در شهرستان دورود، حوزه درب آستانه در حال اجراست، اظهار کرد: اجرای پروژه‌های مهم ملی و بین‌المللی مانند جایکا، زمینه مشارکت مردم در حفظ و حراست از این ظرفیت‌ها و همچنین بهره‌برداری صحیح را فراهم می‌کند.

وی یادآور شد: این طرح قرار است در استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری ، کهکیلویه و بویراحمد، خوزستان، فارس، اصفهان و مرکزی اجرا شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۲۹دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۲۹۱۵۴۷۳، www.isna.ir

خبر جدید  رویدادهای خبری شنبه 19 اسفندماه مرکز لرستان

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب