چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
8:02:32 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح مأموریت‌گرایی مراکز علمی کاربردی از مهر ۹۷
اجرای طرح مأموریت‌گرایی مراکز علمی کاربردی از مهر ۹۷
رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: مأموریت‌گرایی مراکز این دانشگاه از مهر ۹۷ به صورت صد درصدی اجرا خواهد شد. دکتر سعید فرح‌بخش در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به اینکه کیفیت‌گرایی دیدگاه مهم و اصلی مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی است، اظهار کرد: فسلفه راه‌اندازی این دانشگاه تمرکز بر بحث مهارت‌آموزی دانشجویان و اشتغالزایی […]

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: مأموریت‌گرایی مراکز این دانشگاه از مهر ۹۷ به صورت صد درصدی اجرا خواهد شد.

دکتر سعید فرح‌بخش در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به اینکه کیفیت‌گرایی دیدگاه مهم و اصلی مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی است، اظهار کرد: فسلفه راه‌اندازی این دانشگاه تمرکز بر بحث مهارت‌آموزی دانشجویان و اشتغالزایی در بین فارغ‌التحصیلان است.

خبر جدید  میزان حریق در اراضی لرستان به 386 هکتار رسیده است

وی ادامه داد: دانشجویان را باید به گونه‌ای آموزش داد که در آینده در حوزه‌های مختلف به پیشرفت و توسعه کشور کمک کنند بنابراین مسئولین دانشگاهی باید به این موضوع اهمیت دهند.

فرح‌بخش با تأکید بر مأموریت‌گرایی مراکز علمی کاربردی خاطرنشان کرد: هر مرکزی وظیفه دارد در راستای مأموریت خود رشته‌هایی را راه‌اندازی و آموزش دهد و خوشبختانه در دانشگاهی علمی کاربردی لرستان این موضوع در دستورکار قرار گرفته است و در پذیرش مهر ۹۷ صد درصد اجرا خواهد شد.

خبر جدید  اسکان روزانه ۱۰ هزار مسافر نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان یادآور شد: توسعه و تاسیس مراکز پژوهشی ماموریت گرا و تشکیل قطب‎های علمی در دستور کار برنامه دانشگاه است.

وی با اشاره به اینکه شورای اطلاع رسانی در دانشگاه تشکیل می‎شود، افزود: این شورا وظیفه اطلاع رسانی در خصوص برنامه‎های دانشگاه را خواهد داشت.

انتهای پیام

خبر جدید  دادستان کل کشور به مقام شامخ شهدای خرم‌آباد ادای احترام کردداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب