پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
14:58:37 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح «مجریان ذی‌صلاح» از اهداف جدی اداره راه و شهرسازی است
اجرای طرح «مجریان ذی‌صلاح» از اهداف جدی اداره راه و شهرسازی است
به گزارش خبرنگار مهر، علی علیخانی ظهر شنبه در مراسم روز مهندس با اشاره به اینکه قوانین و آیین نامه های اجرایی باید سرلوحه کار مهندسان باشد، اظهار داشت: به روز رسانی اطلاعات مهندسان، رعایت ضوابط شهرسازی و معماری و اجرای طرح های تفصیلی شهر و روستا باید در دستور کار مهندسان باشد. وی با […]

به گزارش خبرنگار مهر، علی علیخانی ظهر شنبه در مراسم روز مهندس با اشاره به اینکه قوانین و آیین نامه های اجرایی باید سرلوحه کار مهندسان باشد، اظهار داشت: به روز رسانی اطلاعات مهندسان، رعایت ضوابط شهرسازی و معماری و اجرای طرح های تفصیلی شهر و روستا باید در دستور کار مهندسان باشد.

وی با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی و شهرداری ها باید رابطه تنگاتنگ و همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشند، تصریح کرد: یکی از علل بی نظمی ها در شهر و روستاها عدم اجرای طرح مجریان ذی صلاح است، هدف ما این است که این طرح را اجرایی کنیم.

خبر جدید  مراسم روز خبرنگار و پاسداشت مقام شهید صارمی در بروجرد برگزار شد

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با تاکید بر اینکه اجرای طرح مجریان ذی صلاح از اهداف جدی این دستگاه است و برای اجرای آن با دیگر دستگاه ها نیز همراهی می کنیم، ادامه داد: مبحث بازآفرینی شهری جزو دستورکار های ابلاغی وزارت راه و شهرسازی به استان ها است و در این راه نیاز به همکاری سایر دستگاه ها داریم.

خبر جدید  ۳۲۵ دانش آموز دهلرانی ،در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام شدند

علیخانی افزود: متاسفانه همه به سمت حاشیه شهر می رویم و بافت ناکارآمد شهر رها شده است؛ هدف ما انتقال زندگی در بافت های فرسوده نیست، هدف ما بازگشت زندگی به این مناطق است.

وی با اشاره به اینکه اولویت ما در اجرای پروژه ها استفاده از توان بومی استان است، گفت: تعداد پیمانکاران در لرستان از نظر کمی خوب است اما باید روی کیفیت فعالیت های آنها کار شود.

خبر جدید  آبشاری بی‌نظیر و دیدنی؛ جادوی «بیشه» طبیعت گردان را مسحور کردداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد