جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
12:48:27 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح مشاغل خانگی رفاهی نسبی برای روستاییان ایجاد می‌کند
اجرای طرح مشاغل خانگی رفاهی نسبی برای روستاییان ایجاد می‌کند
معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: طرح مشاغل خانگی رفاهی نسبی برای روستاییان ایجاد می‌کند. نامدار صیادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: از دو محل به طرح توسعه مشاغل خانگی اعتبار اختصاص داده‌ شده است. وی بابیان اینکه تاکنون ۱۰۰ طرح به مبلغ پنج میلیارد ریال توسط سازمان به بانک ملی معرفی‌شده است، افزود: […]

معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: طرح مشاغل خانگی رفاهی نسبی برای روستاییان ایجاد می‌کند.

نامدار صیادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: از دو محل به طرح توسعه مشاغل خانگی اعتبار اختصاص داده‌ شده است.

وی بابیان اینکه تاکنون ۱۰۰ طرح به مبلغ پنج میلیارد ریال توسط سازمان به بانک ملی معرفی‌شده است، افزود: به‌طور مجموع تابه‌حال بالای ۵۰ درصد این تسهیلات جذب‌شده است. همچنین در قالب تفاهم‌نامه با بنیاد برکت ۳۰۱ طرح که ارزش آنها ۱۵ میلیارد ریال است به استانداری ارائه و در ادامه به بانک پارسیان انتقال داده شدند و در حال تشکیل پرونده هستند.

خبر جدید  سیمان دورود خاکستری یا سفید؟!

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی لرستان، طرح مشاغل خانگی را یک مزیت عنوان کرد و گفت: خانوار روستایی سطح رفاه کمتری  نسبت به شهری‌ها دارند و می‌توانند با این تسهیلات تولید خود را سامان دهند و با این طرح استفاده بهتری از منابع خواهند داشت چراکه ایجاد نقدینگی بالایی که منجر به تورم شود را به همراه ندارد. با این تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی مقداری وضعیت بهتر می‌شود ولی برای رسیدن به شرایط مطلوب نیاز است این میزان به ۱۰۰ میلیون ریال برسد.

خبر جدید  ساعات خاموشی روز یکشنبه در لرستان/ برق برخی مناطق ۲بار قطع می‌شود

صیادی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در سطح وسیعی نیست و نمی‌تواند تورم را بالا ببرد و یا با تولید محصولی میزان آن طوری افزایش یابد که منجر به رکود بازار شود. همچنین تماماً فرصت است و می‌توانیم از منابعی که داریم بهتر استفاده کنیم بدون اینکه با بحران مواجه شویم و رفاهی نسبی برای فرد روستایی ایجاد می‌کند.

خبر جدید  پدر مارال مردانی: حال روحی دخترم خوب نیست/ نمی‌دانم مقصر این اتفاق کیست

به گزارش ایسنا، تفاهم‌نامه همکاری جهاد دانشگاهی با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با موضوع توسعه مشاغل خانگی در هشت استان برای ۲۰ هزار نفر مهرماه امسال منعقد شده که مدت آن از زمان امضا سه سال بوده و در صورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد