چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
14:10:52 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای عمومی نمایش «چریکه ته وار» در لرستان
اجرای  عمومی نمایش «چریکه ته وار» در لرستان
گروه فرهنگی ـ نمایش «چریکه ته وار» به کارگردانی علی‌پور احمدیان در تالار ماه حوزه هنری لرستان بر روی صحنه رفت. به گزارش ایکنا از لرستان، این نمایش که تولید مشترک واحد نمایش حوزه هنری لرستان و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری است از تاریخ بیست ‌وپنجم بهمن‌ماه تا پنجم اسفندماه جاری به مدت ۱۰ […]

گروه فرهنگی ـ نمایش «چریکه ته وار» به کارگردانی علی‌پور احمدیان در تالار ماه حوزه هنری لرستان بر روی صحنه رفت.

به گزارش ایکنا از لرستان، این نمایش که تولید مشترک واحد نمایش حوزه هنری لرستان و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری است از تاریخ بیست ‌وپنجم بهمن‌ماه تا پنجم اسفندماه جاری به مدت ۱۰ روز در تالار ماه حوزه هنری لرستان به روی صحنه رفت. مینا سپهوند، مسئول واحد نمایش حوزه هنری لرستان در این رابطه، گفت: این نمایش وقایعی را در خصوص مبارزه مردم عراق با جنایتکاران داعش روایت می‌کند که امیدواریم بتواند به‌عنوان یکی‌از نماینده‌های واحد نمایش این حوزه در بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر ماه حضور داشته باشد.
وی با اشاره به لزوم توجه بیشتر به هنرمندان جوان و با انگیزه در استان‌ها، افزود: «چریکه ته وار» به کارگردانی علی‌پور احمدیان محصول استعداد های جوان هنرهای نمایشی در حوزه هنری لرستان است و جدیت این استعدادهای جوان هنری در تمرین و تولید آثار در حوزه هنری انقلاب اسلامی بسیار امیدبخش است. باید با توجه بیشتر به هنرمندان جوان نسل تازه‌ای از هنرمندان را در حوزه هنرهای نمایشی پرورش دهیم.

خبر جدید  ششمین عملیات مهار آتش در هورالعظیم آغاز شد

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد