یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
8:19:13 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای نمایش «گزارشی برای یک تابوت» در مساجد خرم‌آباد
اجرای نمایش «گزارشی برای یک تابوت» در مساجد خرم‌آباد
گروه فرهنگی: نمایش «گزارشی برای یک تابوت» تولید دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجدحوزه هنری لرستان در مساجد خرم‌آباد اجرا می‎شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، نمایش «گزارشی برای یک تابوت» تولید دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد حوزه هنری لرستان با هدف حضور فعال در جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد تولید شده و به مدت […]

گروه فرهنگی: نمایش «گزارشی برای یک تابوت» تولید دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجدحوزه هنری لرستان در مساجد خرم‌آباد اجرا می‎شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، نمایش «گزارشی برای یک تابوت» تولید دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد حوزه هنری لرستان با هدف حضور فعال در جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد تولید شده و به مدت یک هفته پس‌از نماز مغرب و عشاء در مساجد خرم‌آباد اجرا می‌شود.
مینا سپهوند، مسئول واحد نمایش حوزه هنری لرستان در رابطه با این نمایش، گفت: ماه گذشته با حضور کورش زارعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد در لرستان افتتاح شد و «گزارشی برای یک تابوت» اولین تولید این دفتر است که در مساجد خرم‌آباد اجرا می‌شود.
وی افزود: با توجه به علاقمندی جوانان کانون‌های فرهنگی مساجد به فعالیت‌های نمایشی، دفتر تئاتر بچه‌های مسجد می‌تواند فضای مناسبی را برای معرفی چهره‌های جدید در عرصه هنرهای نمایشی فراهم آورد.
یادآور می‏‌شود، جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد قرار است در سال ۹۷ برگزار شود و برای اولین‌بار فعالان تئاتر بچه‌های مسجد از سراسر کشور در این جشنواره با هم رقابت کنند.

خبر جدید  تجلیل از ایکنا در نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های آموزش و پرورش لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب