یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
14:40:59 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای پروژه‌های مختلف مدیریت درمان؛ افتتاح درمانگاه در ۲ شهرستان
اجرای پروژه‌های مختلف مدیریت درمان؛ افتتاح درمانگاه در ۲ شهرستان
به گزارش خبرنگار مهر، امین بهاروند در جمع خبرنگاران در سخنانی اظهار داشت: تحقق عدالت و توسعه همه‌جانبه و ساختن کشوری آباد و آزاد با مردمی بانشاط و توانمند در عرصه‌های مختلف از اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است. تلاش برای اجرای برنامه‌های طرح تحول سلامت وی بابیان اینکه باروی کار آمدن دولت تدبیر […]

به گزارش خبرنگار مهر، امین بهاروند در جمع خبرنگاران در سخنانی اظهار داشت: تحقق عدالت و توسعه همه‌جانبه و ساختن کشوری آباد و آزاد با مردمی بانشاط و توانمند در عرصه‌های مختلف از اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

تلاش برای اجرای برنامه‌های طرح تحول سلامت

وی بابیان اینکه باروی کار آمدن دولت تدبیر و امید، توسعه خدمات درمانی تأمین اجتماعی در استان لرستان موردتوجه ویژه مسئولان کشوری قرار گرفت گفت: با سفرهای مکرر مسئولین ارشد سازمان تأمین اجتماعی امید و آهنگ توسعه و سازندگی شدت یافت.

مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان بابیان اینکه در این مسیر مدیریت درمان تأمین اجتماعی لرستان عملکرد چشمگیری داشته است گفت: دهه فجر فرصتی مناسب است که بتوان به گوشه‌ای از این اقدامات اشاره کرد.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 20:00 دوشنبه 21 اسفند

بهارند تصریح کرد: فعالیت‌های موردنظر، با محوریت قانون مداری، برنامه محوری، پاک دستی و پاسخگویی در راستای ادای حق تأمین آینده کسانی که دلگرم کار و تلاش هستند صورت گرفته است.

وی بابیان اینکه در این راستا مدیریت درمان تأمین اجتماعی لرستان با حفظ مناسبات منطقی با سایر دستگاه‌ها و مؤسسات ارائه‌دهنده خدمات پزشکی، بخش خصوصی، سازمان نظام پزشکی، دانشگاه‌ علوم پزشکی و همچنین در اجرای طرح تحول سلامت که از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است تمامی تلاش خود را به کار گرفته است.

افتتاح درمانگاه تأمین اجتماعی در پلدختر و نورآباد

مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان بابیان اینکه در این مدت ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با ستاد مرکزی سازمان یک امر مهم و کارساز تلقی شده به‌طوری‌که ده‌ها بار مسئولین سازمانی به استان سفرکرده‌اند که نمونه بارز آن شش بار سفر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به‌اتفاق معاونین که دو نوبت آن در حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و همچنین برگزاری سه همایش و سه المپیاد ورزشی کارکنان و برگزاری  المپیاد ورزشی بازنشستگان کشور از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.

خبر جدید  تجهیزات و امکانات پلیس بروز شود

بهاروند در ادامه سخنان خود با اشاره به احداث و بهره‌برداری از درمانگاه تأمین اجتماعی پلدختر و نورآباد عنوان کرد: خرید، نصب و بهره‌برداری از دستگاه «سی‌تی‌اسکن» بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد و بهره‌برداری از تمامی دستگاه‌های رادیولوژی این بیمارستان شامل دستگاه رادیولوژی دیجیتال، ماموگرافی، سونوگرافی داپلر CARM اتاق عمل، خرید و نصب دستگاه رادیولوژی دیجیتال و سونوگرافی بیمارستان کوثر بروجرد، نصب دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان خرم‌آباد و … ازجمله اقدامات صورت گرفته بوده است.

خبر جدید  برای فردا و به ویژه روز یکشنبه، رگبار باران و رعد و برق در ساعاتی از روز پیش بینی می شود

اجرای پروژه‌های مختلف مدیریت درمان

وی همچنین از خرید ۱۳ دستگاه آمبولانس مجهز و به‌روز و ایجاد جایگاه فرود بالگرد در بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد، به‌روزرسانی و تکمیل تجهیزات موردنیاز آزمایشگاه‌ها، اتاق عمل‌ها و دندانپزشکی‌های تمامی مراکز، اجرای فاز اول طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد و ساخت سالن ورزشی چندمنظوره برای کارکنان تأمین اجتماعی استان در بیمارستان خرم‌آباد خبر داد و گفت: همچنین احداث ساختمان اداری مدیریت درمان و دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان، بازسازی و توسعه اورژانس بیمارستان خرم‌آباد، ایجاد و ساخت بخش بلوک زایمانی بیمارستان خرم‌آباد، بازسازی و توسعه  واحد استریل بیمارستان خرم‌آباد و بازسازی فضای مناسب برای استقرار کمسیون پزشکی و طب کار در مرکز شهر از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب