چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
14:31:42 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احداث باغ در اراضی شیب‌دار/جنگل‌های دست کاشت در لرستان توسعه یابد
احداث باغ در اراضی شیب‌دار/جنگل‌های دست کاشت در لرستان توسعه یابد
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طبق سنتی که در تقویم است، ۱۵ تا ۲۱ اسفند تحت عنوان هفته درختکاری نامگذاری شده است، اظهار داشت: مردم همواره به موضوع درختکاری اهتمام داشته اند و این موضوع از همه جهات موضوع مهمی است.   وی […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طبق سنتی که در تقویم است، ۱۵ تا ۲۱ اسفند تحت عنوان هفته درختکاری نامگذاری شده است، اظهار داشت: مردم همواره به موضوع درختکاری اهتمام داشته اند و این موضوع از همه جهات موضوع مهمی است.  

وی با بیان اینکه درختکاری و اهمیت آن آنقدر بدیهی است که توضیح لازم ندارد، تصریح کرد: مردم توجه کنند شرایط محیط زیستی که کشور در آن قرار دارد، خشکسالی ها و ریزگردهایی که معضل شده در کشور و برای استان ما هم مشکلاتی ایجاد کرده، با درختکاری و توسعه درختکاری می تواند جبران شود.

خبر جدید  ورودی قلعه فلک الافلاک ۵ هزار تومان است/ تغییر مسیر ورود به قلعه

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه میزان آلودگی هایی که الان وجود دارد را اگر بتوانیم فضای سبز استان را بیشتر کنیم، کاهش می یابد، افزود: موضوع در همه استان ها مهم است و جای کار دارد، در لرستان به دلیل شرایط خاص آب و هوایی و سازگاری که دارد تنوع بهتری از درختان می شود اجرا کرد.

خبر جدید  محرویت زدایی از 226 روستای استان تا سه سال آینده

خادمی با اشاره به اینکه هفته منابع طبیعی یک هفته نمادین برای توجه به درختکاری است، گفت: امیدواریم مردم و دستگاه های دولتی تلاش کنند تا تعداد بیشتری درخت را بکاریم و در آینده جنگل های بیشتری را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه منابع طبیعی استان آماده همکاری با مردم است، این همکاری شامل تامین نهال و آموزش و ترویج در این حوزه است، تصریح کرد: مسئولان منابع طبیعی برنامه های خوبی تدارک دیده اند که در طول این هفته اجرا می شود.

خبر جدید  بی نظمی نیمکت اروند کارون خرمشهر به مس کمک کرد

استاندار لرستان کاشت درختان در اراضی شیبدار استان را یکی از اولویت های اساسی در لرستان دانست و گفت: استان در این حوزه از استعدادهای ویژه ای برخوردار است؛ همان اندازه که زارعت در اراضی شیبدار مضر است درختکاری مفید است.

خادمی یادآور شد: امیدواریم علاوه بر جنگل های طبیعی که باید از آنها مراقبت کنیم، جنگل های دست کاشت و مصنوعی در استان توسعه یابد.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد