یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
16:39:28 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احداث «مینی پالایشگاه» در پلدختر و ایجاد ۱۰۰ شغل در فاز اول
احداث «مینی پالایشگاه» در پلدختر و ایجاد ۱۰۰ شغل در فاز اول
سید حمیدرضا کاظمی در حاشیه مراسم کلنگ زنی «مینی پالایشگاه» پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: حدود یک سال است که تلاش‌ها برای دریافت مجوز احداث «مینی پالایشگاه» در شهرستان پلدختر پیگیری شده است. وی افزود: با پیگیری‌ها و تلاش‌های انجام‌شده به لطف خداوند و حمایت وزارت نفت مجوز و پروانه بهره‌برداری از این […]

سید حمیدرضا کاظمی در حاشیه مراسم کلنگ زنی «مینی پالایشگاه» پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: حدود یک سال است که تلاش‌ها برای دریافت مجوز احداث «مینی پالایشگاه» در شهرستان پلدختر پیگیری شده است.

وی افزود: با پیگیری‌ها و تلاش‌های انجام‌شده به لطف خداوند و حمایت وزارت نفت مجوز و پروانه بهره‌برداری از این پالایشگاه صادرشده است.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز در ۲۲ بهمن هم‌زمان با سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی کلنگ نخستین فاز «مینی پالایشگاه» در شهرک صنعتی روستای «سراب حمام» از توابع شهرستان پلدختر با حضور استاندار لرستان به زمین زده شد.

خبر جدید  عملیات آسفالت‌ریزی بیش از ۸۷ هزار مترمربع در روستا‌های شهرستان دورود

کاظمی گفت: احداث این طرح در چهار فاز برنامه‌ریزی‌شده که فاز نخست آن با خوراک پنج هزار بشکه در روز راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام‌شده خوراک فاز اول این «مینی پالایشگاه» از طریق تلمبه‌خانه «تنگ فنی» تأمین خواهد شد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در صورت اجرایی شدن و موفقیت فاز اول این طرح فازهای بعدی نیز با نظر سرمایه‌گذار و پیگیری و حمایت مسئولان اجرایی خواهد شد.

خبر جدید  برنامه جامع سلامت در لرستان اجرا می‎شود

کاظمی افزود: با بهره‌برداری از فاز اول این پالایشگاه برای بیش از ۱۰۰ نفر شغل ایجاد خواهد شد.

وی تصریح کرد: علی‌رغم اینکه روزی حدود ۴۵۰ هزار بشکه نفت از این شهرستان عبور می‌کند و تنها منطقه نفت‌خیز استان است ما احداث «مینی پالایشگاه» را در دستور کار خود قراردادیم.

خبر جدید  استمرار آلودگی هوا تا روز یکشنبه در هوای لرستان

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: درگذشته به این موضوع مهم توجه نشده و این «مینی پالایشگاه» نخستین پالایشگاهی است که در سطح استان لرستان با خوراک نفت خام اجرایی می‌شود.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب