دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
12:33:13 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احداث یادمانی به نام اولین شهید انقلاب در لرستان
احداث یادمانی به نام اولین شهید انقلاب در لرستان
گروه فرهنگی: مداح برجسته دوران جنگ تحمیلی لرستان گفت: شهید حمید قربانی‌نسب اولین شهید انقلاب در دوران انقلاب است و متولیان حوزه ایثار و شهادت باید برای انتقال یاد و نام این شهید عزیز، المان یا یادمانی ایجاد کنند تا به فراموشی سپرده نشود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان،  به‌مناسبت گرامیداشت ایام الله […]

گروه فرهنگی: مداح برجسته دوران جنگ تحمیلی لرستان گفت: شهید حمید قربانی‌نسب اولین شهید انقلاب در دوران انقلاب است و متولیان حوزه ایثار و شهادت باید برای انتقال یاد و نام این شهید عزیز، المان یا یادمانی ایجاد کنند تا به فراموشی سپرده نشود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان،  به‌مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر خدانظر دریکوند مدیرکل آموزش و پرورش لرستان چهارشنبه، ۱۸ بهمن با حضور در منزل شهید دانش‌آموز حمید قربانی‌نسب، اولین شهید انقلاب در استان لرستان از مقام شامخ این شهید سرافراز تجلیل کرد.
وی در این دیدار که مدیران آموزش و پرورش ناحیه یک و دو شهرستان خرم آباد، مشاور اجرایی مدیرکل، رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی و مسئول دبیرخانه بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان آموزش و پرورش لرستان نیز حضور داشتند، گفت: عزت، اقتدار و عظمت این انقلاب مرهون جانفشانی و ایثار شهیدانی است که برای دفاع از کیان کشورو انقلاب جان عزیز خود را فدا کردند.
دریکوند تجلیل از شهدای انقلاب را وظیفه ذاتی مدیران برشمرد و اظهار کرد: این تجلیل و تقدیر به انسان آرامش می‌دهد.
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تجلیل و گرامیداشت نام و یاد شهدا نه تنها در کشورما، بلکه در تمام کشورها و ملت‌ها قابل احترام و مقدس است و همگان خود را متعهد می‌دانند از مقام ایثار، فداکاری و پایمردی انسان‌هایی که به‌خاطر کشور و میهن جان خود را فدا کرده‌اند، احترام قائل شوند.
وی ادامه داد: اگر رشادت شهدا نبود، امروز فرصت خدمتگزاری به مردم برای مدیران فراهم نمی‌شد و به همین خاطر باید مدیران قدردان ایثار و از خودگذشتگی شهیدان باشند.
دریکوند در ادامه با تجلیل از خدمات برادر این شهید سرافراز مداح جنگ تحمیلی علی‌رضا قهرمانی، افزود: نوحه‌های ماندگار این مداح برجسته در دوران هشت ساله دفاع مقدس شور و هیجان عجیبی بر دل‌های بسیجیان و رزمندگان ایجاد می‌کرد.
علی‌رضا قهرمانی، مداح برجسته دوران جنگ تحمیلی هم در این دیدار با یادآوری خاطراتی از این شهید قربانی‌نسب، گفت: شهید حمید قربانی‌نسب اولین شهید انقلاب در دوران انقلاب است و متولیان حوزه ایثار و شهادت باید برای انتقال یاد و نام این شهید عزیز، المان یا یادمانی ایجاد کنند تا به فراموشی سپرده نشود.
وی تاکید کرد: خانواده‌های معظم شهدا در تمام عرصه‌های انقلاب خود را وفادار به نظام، انقلاب و رهبری می‌دانند و برای عزت و اقتدار این کشور و انقلاب از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نمی‌کنند.

خبر جدید  امکان برقراری ارتباط بی سیم دستی از مهران تا زاهدانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب