شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
13:33:56 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احزاب سیاسی عمل‌گرا باشند
احزاب سیاسی عمل‌گرا باشند
گروه اجتماعی – نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که احزاب باید از شعارگرایی خارج شده و عمل‌گرا شوند، اظهار کرد: می‎طلبد کسانی‌كه در آموزش و پرورش كار می‌کنند و از احزاب سیاسی هستند فعالیت آموزشی را در اولویت کار خود قرار دهند.

به گزارش ایکنا از لرستان، علی رستمیان، نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی یک‎شنبه، دوم دی در نشست با فعالان سیاسی و دبیران احزاب شهرستان الشتر با تأکید بر اینکه خائن در هر حزبی باشد نباید در جایگاه بالایی قرار گیرد، اظهار کرد: تا قبل از روی کار آمدن فرماندار سلسله، شهرستان در زمینه اشتغال رتبه آخر استان را داشت اما با روی كار آمدن وی، شهرستان سلسله توانست با جذب حدود ۴۰۰ درصدی اعتبارات رتبه نخست استان را به خود اختصاص دهد.
وی با اشاره به پیگیری مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان سلسله، ادامه داد: تقاضای دستگاه سیتیاسکن، سونوگرافی و پزشک متخصص برای بیمارستان سلسله دادهایم و اتفاقات خوبی در این بخش خواهد افتاد.
رستمیان افزود: تا قبل از این تنها هفت هزار مترمربع در شهرستان سلسله فضای بهداشتی داشتیم درحالیکه این رقم اکنون به حدود ۱۳ هزار مترمربع افزایش یافته است.
وی با اشاره به اینکه میانگین گازرسانی به لرستان ۹۰ درصد است، بیان کرد: این میانگین در نورآباد ۲۳ و در سلسله ۶۵ درصد است.
این نماینده مجلس گفت: خارج از اعتبارات استانی توانستیم هزینه گازرسانی به ۱۵۰ روستا در سلسله و دلفان را جذب کنیم كه با جذب این اعتبار میانگین نورآباد به ۷۵ درصد و سلسله به ۹۵ درصد رسیده است.
نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آبی شدن اراضی کشاورزی دیم، تصریح کرد: میانگین زمینهای آبی شده کشور ۴۵ درصد است كه این میزان در لرستان ۲۵ درصد، در نورآباد ۷.۶ و در الشتر ۱۷ درصد است كه تا قبل از این، میزان زمینهای آبی شده سلسله تنها ۲۸۰ هكتار بود كه اكنون به حدود ۴۰۰۰ هكتار رسیده است. بهرهبرداری از جاده فیروزآباد ـ الشتر معروف به «جاده مرگ» تا خردادماه سال آینده وی با اشاره به اینکه باید میزان نسبی مراتع طبیعی با دام از یک تناسب نسبی برخوردار باشد، افزود: این موضوع باید بسیار جدی گرفته شود تا مراتع طبیعی شهرستان از بین نروند.
رستمیان با اشاره به اینکه پنج وزیر، یازده معاون وزیر، رئیس سازمان بهزیستی و رئیس کمیته امداد کشور در طول مدت نمایندگی خود به شهرستان آوردهایم، اضافه كرد: وزیر ارتباطات در سفر خود به شهرستانهای سلسله و دلفان حدود ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساختهای ارتباطی و مخابراتی این شهرستانها اختصاص داد كه انجام فیبر نوری این شهرستانها اتفاقی بزرگ در این حوزه بود.
وی با اشاره به تلاشهای صورتگرفته برای جذب اعتبار و از سر گرفته شدن فعالیت احداث تونل اسپژ شهرستان، گفت: با رایزنیهای صورت گرفته توانستیم ۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای این طرح جذب کنیم که به دلیل بدهی به پیمانکار، اعتبار جذب شده به پیمانكار طرح داده شد و الان هم با پیگیریهای استاندار و مجمع نمایندگان در تلاش هستیم كه اعتباراتی برای این طرح جذب كنیم.
نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قرار شده جاده فیروزآباد ـ الشتر که معروف به «جاده مرگ» است تا خردادماه سال آینده به بهرهبرداری برسد، عنوان کرد: مشکل معارضین تقاطع غیرهمسطح فیروزآباد نیز حل و ادامه فعالیت این طرح نیز از سر گرفته شده است.
وی با تأکید بر اینکه احزاب باید از شعارگرایی خارج شده و عملگرا شوند، اظهار کرد: شما در همه امورات به من مشورت بدهید.
رستمیان با بیان اینکه با سیاسی شدن آموزش و پرورش مخالف هستم، تصریح کرد: اگر کسانیكه در این مجموعه كار میکنند از احزاب سیاسی هستند باید فعالیت آموزشی را در اولویت کار خود قرار دهند.
انتهای پیام
منبع :: http://lorestan.iqna.ir

خبر جدید  3 طرح دینی در مدارس لرستان اجرا می‌شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد