چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
18:11:17 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاص ۲ میلیارد تومان برای مبارزه با اعتیاد در لرستان
اختصاص ۲ میلیارد تومان برای مبارزه با اعتیاد در لرستان
مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان گفت: اعتبارات مبارزه با مواد مخدر بین ۱۰ دستگاه اجرایی استان توزیع می‌شود. به گزارش ایسنا، قاسم ولیزاده در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خاطرنشان کرد: سال ۹۵ در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی حدود ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار به لرستان اختصاص داده شد. امسال سهم ما از وضعیت […]

مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان گفت: اعتبارات مبارزه با مواد مخدر بین ۱۰ دستگاه اجرایی استان توزیع می‌شود.

به گزارش ایسنا، قاسم ولیزاده در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خاطرنشان کرد: سال ۹۵ در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی حدود ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار به لرستان اختصاص داده شد. امسال سهم ما از وضعیت بهتری برخوردار است؛ در حوزه مبارزه با مواد مخدر ۲ میلیارد تومان اعتبار داریم که بین ۱۰ دستگاه اجرایی استان توزیع می‌شود. البته این مبلغ علاوه بر اعتباراتی است که دستگاه‌ها براساس وظایف تکلیفی مبارزه با اعتیاد دارند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان اظهار کرد: اگر دستگاه‌ها این اعتبار را دریافت نکرده‌اند به ما ابلاغ کنند تا پیگیری کنیم.

وی با تأکید بر ضرورت کاهش آسیب‌های اجتماعی یادآور شد: از سهم اعتبارات استانی ۱۶ تفاهم‌نامه با دستگاه‌های مختلف در این زمینه امضا کرده‌ایم. سهم ملی دستگاه‌ها نیز به پیگیری مدیران استانی با وزارت‌خانه‌ها بستگی دارد.

خبر جدید  برق دانشکده علوم پزشکی آبادان از انرژی خورشیدی تامین می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از کاهش ۲۵ درصدی آسیب‌های اجتماعی در محیط‌های کار و تولید با اجرای طرح کاج خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی آشتاب در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار کرد: طرح کاج پنج ساله است و هدف‌گذاری شده که در پایان آن ۲۵ درصد آسیب‌های اجتماعی در محیط‌های کار و تولید کاهش پیدا کند.

وی ادامه داد: ضرورت اجرای این طرح صیانت از نیروی کار است و اعتقاد داریم اگر یک مجموعه تولیدی نیروی کار سالم داشته باشد از بهره‌وری بالایی برخوردار خواهد بود و به کاهش قیمت تمام شده محصول کمک می‌کند و هرچه از نیروی کار صیانت کنیم ثمره آن به واحدهای تولیدی و جامعه برمی‌گردد.

خبر جدید  استراتژی نظام جمهوری اسلامی دفاع از منطقه است

آشتاب اضافه کرد: اثرات صیانت از نیروی کار به سلامت خانواده و جامعه برمی‌گردد که ضرورت این مهم توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشخیص داده شد و در دو سال اخیر این طرح انجام شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان یادآور شد: جامعه هدف طرح کاج، بنگاه‌های اقتصادی بالای ۵۰ نیروی کار است و در سطح استان ۵۱ واحد شناسایی و برنامه‌های این طرح اجرا شده است.

وی اضافه کرد: ۵۱ خانه بهداشت کارگری برای این واحدها احداث شده است، همچنین با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، سازمان بهزیستی و نیروی انتظامی، ۱۲۹ کارگاه‌ آموزشی در شهرستان‌های مختلف استان برگزار کرده‌ایم.

خبر جدید  انتقاد استاندار لرستان از اهانت کنندگان به قوم لر

آشتاب گفت: برای هر مجموعه تولیدی یک سفیر سلامت تعریف شده و با ارتباطی که این فرد با مجموعه کارگاه دارد اگر نیروی را در زمینه آسیب‌های اجتماعی شناسایی کند برنامه‌های پیشگیری و درمان را اجرا می‌کنیم که تاکنون ۴۶۴۰ نفر مورد ارزیابی قرار گرفته و کارگاه آموزشی برگزار و کارت سلامت زندگی برای آنان صادر شده است.

وی یادآور شد: از منابع داخلی خودمان بالغ بر ۸۰ میلیون تومان برای این کارها هزینه کرده‌ایم و این در حالیست که سال ۹۵ حدود پنج میلیون تومان به ما اعتبار اختصاص دادند اما امسال انتظار داریم این اعتبار بیشتر شود.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد