چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
16:06:16 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اردوی جهادی آموزشی در مناطق محروم لرستان برگزار شد
اردوی جهادی آموزشی در مناطق محروم لرستان برگزار شد
رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان گفت: اردوی جهادی آموزشی با موضوع کارآفرینی زیست‌محیطی در مدارس مناطق محروم استان لرستان با حضور مستعدان برتر برگزار شد. حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج از لرستان، با اشاره به اینکه اردوی جهادی آموزشی با موضوع کارآفرینی زیست‌محیطی در مدارس مناطق محروم استان […]

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان گفت: اردوی جهادی آموزشی با موضوع کارآفرینی زیست‌محیطی در مدارس مناطق محروم استان لرستان با حضور مستعدان برتر برگزار شد.

حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج از لرستان، با اشاره به اینکه اردوی جهادی آموزشی با موضوع کارآفرینی زیست‌محیطی در مدارس مناطق محروم استان لرستان با حضور مستعدان برتر برگزار شد، گفت: اردوی جهادی آموزشی با شعار «دانش‌آموزان امروز، کارآفرینان نسل فردا» در بروجرد برگزار شد.

خبر جدید  مناطق گردشگری بدون متولی در لرستان/ورود فاضلاب به رودخانه «ونایی»

وی افزود: در این اردو دانش‌آموزان با شرکت در کارگاه‌های آموزشی بوم‌مدل کسب‌و‌کار، به‌صورت عملی کار خود را انجام دادند.

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان بیان کرد: برای تداوم ارتباط دانش آموزان با بنیاد نخبگان و رصد بهتر استعدادهای آنان، چهار پروژه ازجمله انجام یک کار داوطلبانه، تدوین یک پروپوزال علمی، آفرینش اثر در حوزه ادبی یا هنری برای دانش‌آموزان مطرح شد تا با اجرا و ارزیابی آن‌ها مرحلۀ بعد برنامه برای برگزیدگان اجرایی شود.

خبر جدید  آغاز عملیات اجرایی فاز چهارم کارخانه سیمان دورود در مردادماه

وی خاطرنشان کرد: در این اردو فعالیت‌هایی درزمینۀ آشنایی با بوم‌مدل کسب‌و‌کار به دانش‌آموزان ارائه شد. همچنین ارتباط با دانش‌آموزان، جلسه با معلمان و توزیع اقلام آموزشی از اقدامات انجام‌شده در این اردو بود.

امیری تصریح کرد: اردوی جهادی کارآفرینی بنیاد نخبگان استان لرستان به‌صورت دوره‌ای و در سطح استان برگزار می‌شود.

خبر جدید  ارائه خدمات پزشکی رایگان به مناسبت دهه فجر

انتهای پیام/

 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد