یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
18:57:38 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارسال ٢٥٠٠ اثر به دبیرخانه جشنواره ملی «شعر آیات»
ارسال ٢٥٠٠ اثر به دبیرخانه جشنواره ملی «شعر آیات»
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ دبیر اجرایی جشنواره ملی شعر آیات در لرستان، با اشاره به ارسال ٢٥٠٠ اثر از ٤٥٠ شاعر به دبیرخانه جشنواره ملی شعر آیات در لرستان، گفت: از این تعداد ٣١ اثر به‌عنوان آثار برگزیده جشنواره انتخاب شدند. به گزارش ایکنا از لرستان، منصور احمدی، دبیر اجرایی جشنواره ملی شعر آیات در […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ دبیر اجرایی جشنواره ملی شعر آیات در لرستان، با اشاره به ارسال ٢٥٠٠ اثر از ٤٥٠ شاعر به دبیرخانه جشنواره ملی شعر آیات در لرستان، گفت: از این تعداد ٣١ اثر به‌عنوان آثار برگزیده جشنواره انتخاب شدند.

به گزارش ایکنا از لرستان، منصور احمدی، دبیر اجرایی جشنواره ملی شعر آیات در لرستان، چهارشنبه، ٢٥ بهمن ماه، در آئین اختتامیه جشنواره ملی شعر آیات، با اشاره به ارسال ٢٥٠٠ اثر از ٤٥٠ شاعر آیینی سرای برتر کشور به دبیرخانه جشنواره ملی شعر آیات، گفت: از میان ٢٥٠٠ اثر ارسالی به دبیرخانه حدود ١٥٠٠ اثر به مرحله دوم داوری راه یافتند که از این تعداد ٣١ اثر به‌عنوان آثار برگزیده جشنواره انتخاب شدند.
وی با اشاره به این‌که این جشنواره در چهار بخش شعر کلاسیک و نو، شعر مفاهیم سوره مبارکه «واقعه»، شعر به زبان‌های بومی رایج کشور ترکی، کردی و عربی و شعر به زبان و گویش‌های رایج لرستان، لکی، لری و بختیاری، برگزار شده، عنوان کرد: برای انجام داوری آثار ارسالی از ٩ تن از داوران برجسته کشور در حوزه ادبیات و شعر بهره گرفته شده است.
احمدی در پایان عنوان کرد: در این مراسم کتاب منتخب آثار دومین جشنواره ملی شعر آیات، تحت عنوان «تابش خورشید» با حضور هنرمندان و مسئولان استانی، رونمایی خواهد شد.

خبر جدید  لزوم توجه تولیدکنندگان به سلامت محصولات تولیدی

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب