چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
13:49:57 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارسال ۱۲۰ مقاله به دبیرخانه همایش بین‌المللی سیره علوی در لرستان
ارسال ۱۲۰ مقاله به دبیرخانه همایش بین‌المللی سیره علوی در لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، سید علی نادر دهقانی در دیدار با دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر لرستان اظهار داشت: نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی به همت بنیاد بین‌المللی غدیر و به میزبانی  جهاد دانشگاهی واحد لرستان برگزار می‌شود.  وی افزود: این همایش با مشارکت تمامی مراکز علمی و دانشگاهی استان، بنیاد غدیر و سازمان‌های فرهنگی […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی نادر دهقانی در دیدار با دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر لرستان اظهار داشت: نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی به همت بنیاد بین‌المللی غدیر و به میزبانی  جهاد دانشگاهی واحد لرستان برگزار می‌شود.

 وی افزود: این همایش با مشارکت تمامی مراکز علمی و دانشگاهی استان، بنیاد غدیر و سازمان‌های فرهنگی و اجتماعی ازجمله آموزش‌وپرورش ۲۹ بهمن‌ماه در شهر خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان خاطرنشان کرد: برای برگزاری این همایش که مسئولیت انجام آن برای دومین بار به جهاد دانشگاهی استان واگذارشده بر اساس تجارب دوره هفتم و تجارب سایر دانشگاه‌ها و مراکز علمی و دانشگاهی استان تابه‌حال اقدامات خوب و شایسته‌ای اجراشده است.

دهقانی تصریح کرد: در همین راستا سایت همایش  مجدداً راه‌اندازی و بارگذاری شده و همچنین اعضای هیئت‌علمی همایش تعیین‌شده است.

وی محورهای همایش را  در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و شعار سال که حوزه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است، عنوان کرد و ادامه داد: تاکنون ۱۲۰ مقاله پژوهشی به دبیرخانه همایش رسیده است که ۸۰ مقاله از آن‌ها مرتبط با موضوع همایش است.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان به داوری مقالات از روز ۱۶ تا ۱۸ بهمن اشاره کرد و گفت: بین ۳۰ تا ۳۵ مقاله برگزیده برای چاپ انتخاب خواهد شد.

دهقانی تصریح کرد: مقالات انتخابی هم در پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی ( SID ) و هم در  موسسه اطلاعات علمی (ISI)  مجوز چاپ خواهند گرفت.

خبر جدید  خدمات صادقانه در حوزه بهداشت و درمان اثرگذار استداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب