سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
12:37:29 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارسال ۱۱۰۰ مقاله با ۳۰۰ عنوان به دبیرخانه بنیاد بین‌المللی غدیر در لرستان
ارسال ۱۱۰۰ مقاله با ۳۰۰ عنوان به دبیرخانه بنیاد بین‌المللی غدیر در لرستان
گروه فرهنگی ـ رئیس جهاددانشگاهی لرستان با اشاره به برگزاری ۹ دوره همایش «سیره علوی» در لرستان، گفت: یک‌هزار و ۱۰۰ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه بنیاد بین‌المللی غدیر رسیده است که این تعداد مقاله در قالب ۳۰۰ عنوان فعالیت پژوهشی در محورهای مختلف است. به گزارش ایکنا از لرستان، سید علی نادر دهقانی‌الوار، […]

گروه فرهنگی ـ رئیس جهاددانشگاهی لرستان با اشاره به برگزاری ۹ دوره همایش «سیره علوی» در لرستان، گفت: یک‌هزار و ۱۰۰ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه بنیاد بین‌المللی غدیر رسیده است که این تعداد مقاله در قالب ۳۰۰ عنوان فعالیت پژوهشی در محورهای مختلف است.

به گزارش ایکنا از لرستان، سید علی نادر دهقانی‌الوار، رئیس جهاددانشگاهی لرستان و دبیر نهمین همایش بین‌المللی «سیره علوی» امروز یک‌شنبه، ۲۹ بهمن در همایش ملی سیره علوی که در دانشگاه فرهنگیان خرم‌آباد برگزار شد، با اشاره به برگزاری ۹ دوره همایش «سیره علوی» که دو دوره آن به‌صورت بین‌المللی برگزار شده است، گفت: از سال ۸۷ موضوع همایش «سیره علوی» در دانشگاه‌های استان لرستان آغاز شده است و بنیان‌گذار این همایش در استان نماینده ولی‌فقیه در لرستان است.
وی با بیان این‌که در مجموع تاکنون ۹ دوره همایش سیره علوی در استان برگزار شده است، افزود: یک‌هزار و ۱۰۰ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه بنیاد بین‌المللی غدیر رسیده است که این تعداد مقاله در قالب ۳۰۰ عنوان فعالیت پژوهشی در محورهای مختلف است.

خبر جدید  استقلال، آزادی و دینداری؛ ۳ خواست مهم ملت ایران

ارسال بیش‌از 1100 مقاله با 300 عنوان به دبیرخانه بنیاد بین‌المللی غدیر در لرستان

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با اشاره به این‌که این مقالات در کارگاه‌های ملی نیز به نمایش درآمده است، عنوان کرد: تداوم این مقالات به فضای فرهنگی کشور و استان کمک می‌کنند.
دهقان با بیان این‌که خروجی این همایش بانک جامع مقالات است، خاطرنشان کرد: در این دوره ۱۲۲ مقاله به دبیرخانه ارسال ‌شده است که ۸۷ مقاله مرتبط بوده و ۳۰ مورد آن برای چاپ کتاب مجموعه مقاله ارائه خواهد شد.

خبر جدید  آیه‌نگاشت/ آسان‌گیری در امر ازدواج

یادآور می‏‌شود، نهمین دوره همایش بین‌المللی «سیره علوی» با رویکرد شعار سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» از صبح امروز یک‌شنبه، ۲۹ بهمن‌ماه توسط بنیاد بین‌المللی غدیر لرستان و با همکاری استانداری لرستان، دفتر نماینده ولی‌فقیه در لرستان، اداره‌کل آموزش و پرورش، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، دانشگاه‌های آزاد خرم‌آباد، لرستان، علمی ـ کاربردی، پیام‌نور، علوم پزشکی، فرهنگیان خرم‌آباد، شبکه افلاک و به میزبانی جهاددانشگاهی لرستان به‌صورت بین‌المللی آغاز به‌کار کرده است.

خبر جدید  حدیث‌نگاشت/ ثواب آموزش قرآن به فرزندان

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب