یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
21:07:52 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارسال ۱۲۰ مقاله به همایش بین‌المللی «سیره علوی»/آغاز داوری از ۱۶ بهمن
ارسال ۱۲۰ مقاله به همایش بین‌المللی «سیره علوی»/آغاز داوری از ۱۶ بهمن
گروه فرهنگی: رئیس جهاددانشگاهی لرستان از ارسال ۱۲۰ مقاله پژوهشی به دبیرخانه نهمین همایش بین‌المللی «سیره علوی» خبرداد و گفت: داوری مقالات از روز ۱۶ تا ۱۸ بهمن‌ماه جاری انجام می‎‏شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، سیدعلی‌نادر دهقانی‎الوار، رئیس جهاددانشگاهی لرستان یک‎شنبه، ۱۵ بهمن در جلسه هماهنگی برگزاری همایش «سیره علوی» در سخنانی […]

گروه فرهنگی: رئیس جهاددانشگاهی لرستان از ارسال ۱۲۰ مقاله پژوهشی به دبیرخانه نهمین همایش بین‌المللی «سیره علوی» خبرداد و گفت: داوری مقالات از روز ۱۶ تا ۱۸ بهمن‌ماه جاری انجام می‎‏شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، سیدعلی‌نادر دهقانی‎الوار، رئیس جهاددانشگاهی لرستان یک‎شنبه، ۱۵ بهمن در جلسه هماهنگی برگزاری همایش «سیره علوی» در سخنانی به میزبانی جهاددانشگاهی لرستان در نهمین دوره این همایش اشاره کرد و گفت : نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی به همت بنیاد بین‌الملی غدیر و به میزبانی جهاددانشگاهی واحد لرستان برگزار می‌شود.
وی افزود: این همایش با مشارکت تمامی مراکز علمی و دانشگاهی استان، بنیاد غدیر و سازمان‌های فرهنگی و اجتماعی ازجمله آموزش و پرورش ۲۹ بهمن‌ماه جاری در شهر خرم‌آباد برگزار خواهد شد.
رئیس جهاددانشگاهی لرستان اضافه کرد: برای برگزاری این همایش که میزبانی برگزاری آن برای دومین‌بار به جهاد دانشگاهی استان واگذار ‌شده براساس تجارب دوره هفتم و تجارب سایر دانشگاه‌ها و مراکز علمی و دانشگاهی استان تا به حال اقدامات خوب و شایسته‌ای انجام شده است.

خبر جدید  ۷ عامل رستگاری/ خشوع در نماز؛ اولین عامل

ارسال 120 مقاله به همایش بین‌المللی «سیره علوی»/آغاز مرحله داوری از 16 تا 18 بهمن

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی لرستان تصریح کرد: در همین راستا سایت همایش به نشانی sirehalavi.ir مجدداً راه‌اندازی و بارگذاری شده و همچنین اعضای هیئت علمی همایش تعیین شده است.
دهقانی‌الوار محورهای همایش را در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و شعار سال که حوزه «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» است عنوان کرد و ادامه داد: تاکنون ۱۲۰مقاله پژوهشی به دبیرخانه همایش رسیده است که ۸۰ مقاله از آنها مرتبط با موضوع همایش است.
وی به داوری مقالات از روز ۱۶ تا ۱۸بهمن اشاره کرد و گفت: بین ۳۰تا ۳۵ مقاله برگزیده برای چاپ انتخاب خواهد شد کمااینکه مقالات انتخابی هم در پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی و هم در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام مجوز چاپ خواهند گرفت .

خبر جدید  حدیث‌نگاشت/ ثواب آموزش قرآن به فرزندانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب