سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
15:54:57 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارسال ۷۰۰ اثر از ۲۱ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ملی «روله»
ارسال ۷۰۰ اثر از ۲۱ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ملی «روله»
گروه فرهنگی ـ دبیر جشنواره ملی روله با اشاره به این‌که تاکنون بیش‌از ۷۰۰ اثر از ۲۱ استان به دبیرخانه جشنواره روله ارسال شده، اظهار کرد: مراحل داوری آثار ارسالی به دبیرخانه در حال انجام است. به گزارش خبرگزاری ایکنا از لرستان، حامد رشنوزاده، دبیر جشنواره ملی «روله»، سه‌شنبه، هشتم اسفندماه، در نشست مطبوعاتی با […]

گروه فرهنگی ـ دبیر جشنواره ملی روله با اشاره به این‌که تاکنون بیش‌از ۷۰۰ اثر از ۲۱ استان به دبیرخانه جشنواره روله ارسال شده، اظهار کرد: مراحل داوری آثار ارسالی به دبیرخانه در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری ایکنا از لرستان، حامد رشنوزاده، دبیر جشنواره ملی «روله»، سه‌شنبه، هشتم اسفندماه، در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه که در محل سالن اجتماعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار شد، گفت: نخستین جشنواره ملی روله طی روزهای دهم و یازدهم ماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‌شود.
وی با اشاره به این‌که جشنواره امسال به‌صورت آزمایشی در خرم‌آباد و در سطح ملی برگزار می‌شود، اظهارکرد: اگر توافقات با مجموعه مرتبط با بخش کودک صورت گیرد می‌توان جشنواره را سال آینده به‌صورت بین‌المللی و با سازوکاری رسمی‌تر در شهر خرم‌آباد برگزار کرد.
رشنوزاده با بیان این‌که شرکت‌کنندگان در این جشنواره کودکان و نوجوانان شش تا ۱۶ ساله هستند، افزود: طی فراخوانی که از دو هفته گذشته به سراسر کشور اعلام شده آثاری در بخش‌های مختلف نقاشی، خوش‌نویسی و متن ادبی(انشاء) به دبیرخانه ارسال شده‌است.
دبیر جشنواره ملی روله با اشاره به این‌که تاکنون بیش‌از ۷۰۰ اثر از ۲۱ استان به دبیرخانه جشنواره روله ارسال شده، اظهار کرد: مراحل داوری آثار ارسالی به دبیرخانه در حال انجام است.
وی با اشاره به بخش‌های مختلف جشنواره ملی روله، تصریح کرد: در جشنواره روله شاهد بخش‌های مختلفی اعم‌از خلاقیت، موسیقی، بازی‌های فکری، برگزاری نمایشگاه‌های آثار برگزیده و غرفه پیش‌گیری از تنبلی چشم هستیم.
رشنوزاده از برگزاری اختتامیه جشنواره در عصر روز جمعه، یازدهم اسفند خبر داد و گفت: در مراسم اختتامیه از ۱۲ برگزیده برتر هر بخش تجلیل به‌عمل آمده و همچنین از ۲۰ دانش‌آموز مؤلف و ۱۰ دانش‌آموز برتر در جشنواره‌های جابر و خوارزمی تجلیل می‌شود.

خبر جدید  150 تن گوشت قرمز در لرستان توزیع شدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد