سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
9:40:25 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار:خانواده‌ها در لرستان مستحکم‌ترند
استاندار:خانواده‌ها در لرستان مستحکم‌ترند
استاندار لرستان از پایین بودن آمار طلاق در این استان نسبت به میانگین کشور خبر داد. به گزارش ایسنا، سیدموسی خادمی در جمع خبرنگاران گفت: دولت در یکی دو سال گذشته توجه ویژه‌ای به حوزه آسیب‌های اجتماعی داشته و منابع خوبی به آن تخصیص داده است. وی ادامه داد: هر چند این‌ها منابع زیادی نیستند […]

استاندار لرستان از پایین بودن آمار طلاق در این استان نسبت به میانگین کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، سیدموسی خادمی در جمع خبرنگاران گفت: دولت در یکی دو سال گذشته توجه ویژه‌ای به حوزه آسیب‌های اجتماعی داشته و منابع خوبی به آن تخصیص داده است.

وی ادامه داد: هر چند این‌ها منابع زیادی نیستند اما بهتر از قبل بوده و باید نهایت استفاده از آن را ببریم.

خبر جدید  سیاست‌زدگی از آسیب‌های امروز سیستم آموزش‌وپرورش است

خادمی بیان کرد: مقام معظم رهبری بر ضرورت توجه بیشتر به آسیب‌های اجتماعی تاکید دارند و در آینده نزدیک احتمالاً در این حوزه توجه بیشتری خواهیم داشت و در کنار اقتصاد مقاومتی بحث مبارزه با این آسیب‌ها مطرح می‌شود.

استاندار با بیان این‌که لرستان نسبت به استان‌های دیگر در حوزه آسیب‌های اجتماعی وضعیت بهتری دارد، تصریح کرد: به عنوان مثال در بحث طلاق به ازای هر چهار تا پنج ازدواج به‌طور متوسط یک طلاق در کشور ثبت می‌شود اما در لرستان این آمار به ازای هر ۹ ازدواج است.

خبر جدید  29 بهمن؛ آغاز همایش بین‌المللی «سیره علوی»/آیت‌الله خاتمی؛ سخنران ویژه همایش

وی اضافه کرد: لرستان با توجه به ارتباط محکم‌تر خانواده کمتر از دیگر مناطق، آسیب‌پذیر است اما با توجه به سرعت رشد بالای آسیب‌های اجتماعی، اگر تدبیری نشود طولی نخواهد کشید که به سرنوشت شهرهای بزرگ دچار شویم.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد