سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
10:20:06 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار لرستان: ملت با همه سلیقه‌ها در منافع ملی متحد عمل می‌کنند
استاندار لرستان:
ملت با همه سلیقه‌ها در منافع ملی متحد عمل می‌کنند
استاندار لرستان گفت: مردم بار دیگر وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب و امام اعلام خواهند کرد. به گزارش ایسنا، دکتر سید موسی خادمی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم بار دیگر خواهند آمد و وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام و مکتب اسلام اعلام خواهند کرد. خبر […]

استاندار لرستان گفت: مردم بار دیگر وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب و امام اعلام خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر سید موسی خادمی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم بار دیگر خواهند آمد و وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام و مکتب اسلام اعلام خواهند کرد.

خبر جدید  یک روز عزای عمومی در خوزستان اعلام شد

وی اضافه کرد: این حضور، حضور محکمی بوده و پیامی است برای انسجام داخلی که ملت با همه سلیقه‌ها با هم هستند و در منافع ملی متحد عمل می‌کنند.

خادمی بیان کرد: هم‌چنین کسانی که می‌خواهند احیاناً از بیرون کشور را تهدید کنند متوجه خواهند شد که ملت همچنان طرفدار و پشتیبان نظام است.

خبر جدید  یک مجتمع گردشگری در بروجرد افتتاح شد

استاندار لرستان تصریح کرد: امروز از همین دقایق اولیه نشان می‌دهد که مردم حضور جدی و پررنگی خواهند داشت و تابه‌حال نیز جمعیت خوبی آمده است که مطمئناً یکی از روزهای به‌یادماندنی در تاریخ خرم‌آباد و لرستان خواهد بود.

وی ادامه داد: هم‌چنین به دوستان داخلی نیز پیام امید، وحدت و بهبود اوضاع را خواهد داد که وحدت هر چه بیشتر روی منافع مردم و ملت، به تمام دشمنان خارجی نشان می‌دهد که کاری از پیش نخواهند برد.

خبر جدید  برای بردن به مهاجم گلزن نیاز داریم/من هم می توانم ایراد بگیرم

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب