پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
13:55:40 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار لرستان از مجتمع آموزشی مسکن مهر بروجرد بازدید کرد
استاندار لرستان از مجتمع آموزشی مسکن مهر بروجرد بازدید کرد
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی استاندار لرستان ظهر شنبه در سفر به شهرستان بروجرد از مجتمع آموزشی و پرورشی مسکن مهر این شهرستان بازدید کرد. محمد چگنی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان با اشاره به بهره برداری از این مجتمع در مهرماه امسال عنوان کرد: امروز این مجموعه به صورت رسمی […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی استاندار لرستان ظهر شنبه در سفر به شهرستان بروجرد از مجتمع آموزشی و پرورشی مسکن مهر این شهرستان بازدید کرد.

محمد چگنی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان با اشاره به بهره برداری از این مجتمع در مهرماه امسال عنوان کرد: امروز این مجموعه به صورت رسمی با حضور استاندار لرستان افتتاح شد.

خبر جدید  شرایط انتخاب پیمانکار در مناقصه‌ها تغییر کرده است

وی با بیان اینکه این مجموعه در قالب ۱۸ کلاس و چند سالن چندمنظوره و آزمایشگاه احداث شده است، گفت: عملیات اجرایی این مجموعه در سال ۹۱ آغاز شده و در سال ۹۴ شتاب بیشتری گرفت.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان مساحت این مجموعه را شش هزار و ۲۶۰ متر مربع عنوان کرد و گفت: همچنین زیربنای آن دو هزار و ۷۵۰ متر مربع بوده و محوطه سازی آن نیز سه هزار و ۵۰۰ متر مربع است.

خبر جدید  نواخته شدن زنگ مهر مدارس دربروجرد

چگنی اعتبار هزینه شده برای احداث این مجموعه آموزشی را دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات بنیاد برکت، نوسازی مدارس و راه و شهرسازی عنوان کرد.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب