یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
3:07:27 - جمعه 2 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار لرستان: اولویت دولت تدبیر و امید در روابط خارجی ایجاد همکاری با کشورهای همسایه است
استاندار لرستان: اولویت دولت تدبیر و امید در روابط خارجی ایجاد همکاری با کشورهای همسایه است
استاندار لرستان بابیان اینکه در پرورش دام استان ظرفیت بالایی دارد گفت: تولیدات استان جز محصولات سالم هستند. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سید موسی خادمی در دیدار محسن ضرابی رئیس اتاق مشترک ایران و عمان به همراه عماد الشکیلی مدیر دفتر همکاری اقتصادی ایران و عمان، اظهار کرد: اولویت دولت تدبیر و امید […]

استاندار لرستان

استاندار لرستان بابیان اینکه در پرورش دام استان ظرفیت بالایی دارد گفت: تولیدات استان جز محصولات سالم هستند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سید موسی خادمی در دیدار محسن ضرابی رئیس اتاق مشترک ایران و عمان به همراه عماد الشکیلی مدیر دفتر همکاری اقتصادی ایران و عمان، اظهار کرد: اولویت دولت تدبیر و امید در روابط خارجی ایجاد ارتباط و همکاری با کشورهای همسایه است.
 
وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در لرستان می‌تواند به‌صورت مستقیم و مشترک صورت گیرد.
 
استاندار لرستان با اشاره به ظرفیت بالای استان در پرورش دام افزود: با توجه به شرایط مناسب جغرافیایی و طبیعت خوب لرستان ظرفیت بالایی برای سرمایه‌گذاری در حوزه دام را دارد.
 
خادمی بابیان اینکه تولیدات در استان جزء محصولات سالم طبقه‌بندی‌شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به تولید محصولات در لرستان می‌توان بخشی از نیازهای کشور عمان را تأمین کرد.
 
وی با اشاره به اینکه قانون سرمایه‌گذاری در کشور به نفع بخش خصوصی است، گفت: علاوه بر  استقبال خوب در سطح ملی از بخش خصوصی ما در استان شرایط مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاران داریم.
 
انتهای پیام

خبر جدید  نماز؛ نماد دین و پرچم دین‌داریداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب