یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
15:23:35 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استخدام ۲۴۵ نفر طی سال آینده در آموزش و پرورش لرستان
استخدام ۲۴۵ نفر طی سال آینده در آموزش و پرورش لرستان
گروه اجتماعی: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از جذب ۲۴۵ نفر در آزمون استخدامی ماده ۲۸ دستگاه‌های اجرایی سال آینده خبر داد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، خدانظر دریکوند، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان امروز، ۱۷ بهمن در دویست و دومین جلسه کمیته برنامه‌ریزی آموزش و پرورش لرستان از جذب ۲۴۵ نفر […]

گروه اجتماعی: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از جذب ۲۴۵ نفر در آزمون استخدامی ماده ۲۸ دستگاه‌های اجرایی سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، خدانظر دریکوند، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان امروز، ۱۷ بهمن در دویست و دومین جلسه کمیته برنامه‌ریزی آموزش و پرورش لرستان از جذب ۲۴۵ نفر در آزمون استخدامی ماده ۲۸ دستگاه‌های اجرایی سال آینده خبر داد.
وی افزود: دستگاه برگزارکننده این آزمون سازمان سنجش است و داوطلبان در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی با رعایت بوم‌گزینی و نیاز مناطق و شهرستان‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.
دریکوند ادامه داد: این نیروها صرفاً در رشته‌های آموزگاری، دبیری و هنرآموزی و با اولویت خدمت در مناطق محروم به‌کارگیری خواهند شد.
وی اضافه کرد: چون سهمیه و رشته هر منطقه یا شهرستان دقیقاً مشخص شده است، داوطلب هنگام ثبت‌نام از محل خدمت و رشته ثبت‌نامی خبر خواهد داشت.
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان به فارغ‌التحصیل شدن ۳۶۷ دانشجو معلم در سال‌تحصیلی جاری اشاره کرد و ادامه داد: این دانشجو معلمان هم در مهرماه سال آینده در مدارس سازماندهی خواهند شد .
دریکوند گفت: زمان و شرایط ثبت‌نام صرفاً از طریق سازمان سنجش اطلاع‌رسانی خواهد شد و داوطلبان نیازی به مراجعه به ادارات آموزش و پرورش ندارند.

خبر جدید  رونمایی از «اپلیکیشن کله‌باد» در لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب