یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
9:03:00 - سه‌شنبه 12 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استراتژی نظام جمهوری اسلامی دفاع از منطقه است
استراتژی نظام جمهوری اسلامی دفاع از منطقه است
امام جمعه شهرستان زاغه با بیان اینکه استراتژی کشور ما دفاع از منطقه است، گفت: اگر سلاح پیشرفته داریم به معنای ایجاد و راه اندازی جنگ در منطقه نیست. شعار سال: حجت الاسلام محمود زینی وندیان، امام جمعه شهرستان زاغه، در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری رسا در خرم آباد،با اشاره به روایتی از پیامبر اسلام […]

امام جمعه شهرستان زاغه با بیان اینکه استراتژی کشور ما دفاع از منطقه است، گفت: اگر سلاح پیشرفته داریم به معنای ایجاد و راه اندازی جنگ در منطقه نیست.

شعار سالحجت الاسلام محمود زینی وندیان، امام جمعه شهرستان زاغه، در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری رسا در خرم آباد،با اشاره به روایتی از پیامبر اسلام بیان داشت: اگر کسی صدای ناله مسلمانی را بشنود و پاسخ ندهد، مسلمان نیست.

وی با اشاره به تأکید دین اسلام در راستای کمک به دیگر مسلمانان و یا هم نوع خویش افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب هر جا که صدای مظلومی بلند شود، حمایت می کنیم و امروز مردم یمن که بی پناه هستند به حمایت نیاز دارند.

خبر جدید  میانگین سرانه مصرف نان در کشور ۱۵۰ کیلوگرم است

حمایت از محور مقاومت لازمه مقابله با استکبار است

امام جمعه شهرستان زاغه در ادامه با بیان ضرورت حمایت از محور مقاومت اظهار داشت: تبیین این مهم لازمه مقابله با استکبار و اسلام آمریکایی است.

وی با اشاره به استراتژی نظام جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: در کشور از نظر نظامی توان نظامی را بالا می بریم و با نفوذ در منطقه که به نفع سوریه و عراق بود و به این کشورها کمک شد.

خبر جدید  نمایشگاه کتاب دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد برپا شد

حجت الاسلام زینی وندیان بیان کرد:‌ نزدیک به ۴۰ سال است که از عمر با عزت انقلاب می گذرد، در طول این سال ها کشور ایران به هیچ کشوری تجاوز نکرده است و اگر سلاح پیشرفته داریم به این معنا نیست که می خواهیم در منطقه جنگ راه اندازی کنیم.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 19:30یکشنبه 23 اردیبهشت

امام جمعه شهرستان زاغه با اشاره به اینکه دشمنان اسلام با راه اندازی داعش به کشورهای مسلمان ضربه زدند و مسلمانان را قتل عام کردند، یادآور شد: استراتژی ما دفاع از منطقه و جلوگیری از نفوذ استکبار است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری رسا ، تاریخ انتشار ۲۰آذر ۹۶، کدمطلب:۵۴۲۶۷۷، www.rasanews.ir

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب