شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
14:38:20 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استفاده از ظرفیت بومی مهندسان در راستای اقتصاد مقاومتی
استفاده از ظرفیت بومی مهندسان در راستای اقتصاد مقاومتی
گروه اقتصاد ـ رئیس سازمان بسیج مهندسین سپاه لرستان با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت بومی مهندسان در راستای اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: مهندسان جامعه ایرانی امروز باید تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال به کارگیرند. به گزارش ایکنا از لرستان، احسان کرم رضاپور، رئیس سازمان بسیج مهندسین سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان […]

گروه اقتصاد ـ رئیس سازمان بسیج مهندسین سپاه لرستان با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت بومی مهندسان در راستای اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: مهندسان جامعه ایرانی امروز باید تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال به کارگیرند.

به گزارش ایکنا از لرستان، احسان کرم رضاپور، رئیس سازمان بسیج مهندسین سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان امروز شنبه، پنجم اسفند در همایش روز مهندس که در سالن اجتماعات بانک صادرات خرم‌آباد برگزار شد، اظهارکرد: نخبگان جامعه مهندسی امروز افتخارات جامعه هستند، کمااینکه سرمایه انسانی یکی‌از منابع اصلی کشور بوده و مسئولین باید از این سرمایه عظیم استفاده کنند.
وی گفت: جامعه مهندسی مطالبات فراوانی داشته که می‌توان به گلایه‌مند بودن از عدم تطابق ورودی دانشگاه‌ها با نیاز جامعه اشاره کرد.
کرم‌رضا‌پور عنوان کرد: برای توسعه کشور باید مسئولان به مهندسان و استادان بومی اعتماد کرده و در طرح‌های عمرانی با آن‌ها همکاری کنند.
رئیس سازمان بسیج مهندسین سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: پرداخت مطالبات انباشت شده پیمان‌کاران و تعامل امور مالیاتی با شرکت‌های مهندسی از خواسته‌های اصلی این صنف است.
وی تصریح کرد: از طرح عدم دخالت مهندسانی که در ادارات فعالیت دارند در پروژه‌های نظام‌مهندسی که توسط وزیر راه و شهرسازی ابلاغ شده حمایت می‌کنیم.
کرم‌رضا‌پور با تاکید بر نقش مهم مهندسان در مقابله با تحریم‌ها، گفت: با بهره‌گیری و استفاده از ظرفیت بومی مهندسان کشور، می‌توان تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرد.

خبر جدید  سند راهبردی اقامه نماز در لرستان تهیه شود

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد