جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
1:14:09 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استیضاح وزیر علوم به نفع آموزش عالی کشور نیست
استیضاح وزیر علوم به نفع آموزش عالی کشور نیست
رئیس دانشگاه لرستان گفت: وزیر علوم، فردی متدین، کارآمد و بدون حاشیه است و استیضاح وی، به نفع آموزش عالی کشور نیست.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، خسرو عزیزی،رئیس دانشگاه لرستان گفت: وزیر علوم، به مدت چهار سال رئیس کمیسیون دائمی هئیت امنای دانشگاه لرستان بوده اند و همیشه براساس دو ویژگی کارآمدی و تسلط بر قوانین بالادستی وزارت علوم، و شخصبت متدین، آرام و صبور، امور را مدیریت میکرد.

عزیزی تصریح کرد: استیضاح، حق طبیعی و قانونی نمایندگان مجلس است، اما توقع داریم نمایندگان، با نظرخواهی از رؤسای دانشگاههای کشور، موضوعات را براساس تعامل و همکاری، پیش ببرند.

خبر جدید  مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد+ تصاویر

وی افزود: غلامی، بیش از یک سال است که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری است و در این مدت، فضای خوبی برای رشد و شکوفایی علمی دانشگاههای کشور، همراه با نشاط و آرامش، فراهم نموده است.

رئیس دانشگاه لرستان تأکید کرد: استیضاح وزیر علوم، به نفع رشد و تعالی آموزشی و پژوهشی دانشگاههای کشور نیست.
وی اظهار داشت: ثبات مدیریتی از ویژگیهای موفقیت در مدیریت است و باتوجه به اینکه غلامی، فردی دلسوز، کارآمد و بی حاشیه اند، استیضاح ایشان، به هیچ عنوان به نفع نظام دانشگاهی نیست.

خبر جدید  مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد+ تصاویر

وی بیان داشت: رویکرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در رأس آن، غلامی، توجه به کیفی سازی نظام آموزشی و پژوهشی دانشگاههای کشور است که دقیقاً این مهم، در راستای منویات مقام معظم رهبری است.

رئیس دانشگاه لرستان افزود: در همین مدت، شاهد روند رو به رشد تولید علم در سطح ملی و بین المللی بوده ایم. در حال حاضر، فضای دانشگاههای کشور، یک فضای آرام، پرنشاط و بی حاشیه همراه تضارب افکار است که این وضعیت، برآیند مدیریت کارآمد وزیر علوم است.
منبع :: http://snn.ir

خبر جدید  جلسه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد در شهر سیل‌زده پلدختر برگزار شد/ بررسی نحوه خدمت‌رسانی جهادگران به مردم سیل‌زدهداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد