چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
14:02:22 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام اکیپ پزشکی برای بررسی علت مسمومیت دانش آموزان پلدختری
اعزام اکیپ پزشکی برای بررسی علت مسمومیت دانش آموزان پلدختری
ناصر بابابی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به مسمومیت هفت دانش آموز مدرسه ابتدایی «باقر نژاد» روستای «سرنجه» پلدختر اظهار داشت: در این رابطه یک اکیپ مرکز بهداشت و درمان شهرستان پلدختر به این روستا اعزام‌شده‌است. وی بابیان اینکه هفت نفر از دانش آموزان این مدرسه به دلیل استفاده از مواد خوراکی مسموم […]

ناصر بابابی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به مسمومیت هفت دانش آموز مدرسه ابتدایی «باقر نژاد» روستای «سرنجه» پلدختر اظهار داشت: در این رابطه یک اکیپ مرکز بهداشت و درمان شهرستان پلدختر به این روستا اعزام‌شده‌است.

وی بابیان اینکه هفت نفر از دانش آموزان این مدرسه به دلیل استفاده از مواد خوراکی مسموم دچار دل‌پیچه و دل‌درد می‌شوند، گفت: این دانش آموزان به مرکز درمانی «افرینه» اعزام شدند و درنهایت شش نفر از آن‌ها در این مرکز مورد درمان قرار گرفتند و یک نفر دیگر از آن‌ها که شرایط حادتری نسبت به شش نفر دیگر داشته به بیمارستان امام خمینی(ره) پلدختر اعزام شد.

خبر جدید  بیشترین تصادفات رانندگی در لرستان شهریور ماه اتفاق می‌افتد

رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر همچنین به موضوع مطرح‌شده در رابطه با آلودگی آب روستا اشاره کرد و گفت: در چند روز گذشته آب این روستا مورد آزمایش و نمونه‌گیری قرارگرفته که مشکلی نداشته است؛ بااین‌وجود طی امروز نیز از آب روستا برای انجام آزمایش‌های لازم نمونه‌گیری شده است.

خبر جدید  سر مایه گذاری برای توسعه گردشگری +گزارشداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد