چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
9:41:52 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعلام جزئیات بارش‌ها در لرستان؛ ثبت بیشترین بارندگی‌ها در کوهدشت
اعلام جزئیات بارش‌ها در لرستان؛ ثبت بیشترین بارندگی‌ها در کوهدشت
به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به مقدار بارش نقطه‌ای سامانه هوایی اخیر از دیشب تا ساعت ۷ صبح امروز شنبه اظهار داشت: در این راستا در کوهدشت ۱۶ میلی‌متر، رومشکان ۱۲ میلی‌متر، دوره چگنی ۱۲ میلی‌متر، پلدختر ۱۱ میلی‌متر و خرم‌آباد ۱۱ میلی‌متر بارش باران داشته‌ایم. خبر جدید  […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به مقدار بارش نقطه‌ای سامانه هوایی اخیر از دیشب تا ساعت ۷ صبح امروز شنبه اظهار داشت: در این راستا در کوهدشت ۱۶ میلی‌متر، رومشکان ۱۲ میلی‌متر، دوره چگنی ۱۲ میلی‌متر، پلدختر ۱۱ میلی‌متر و خرم‌آباد ۱۱ میلی‌متر بارش باران داشته‌ایم.

خبر جدید  ائمه جمعه؛ پیام‌آوران دیانت و توحید

وی همچنین میزان بارندگی‌ها در بروجرد را ۱۱ میلی‌متر، الشتر ۱۰ میلی‌متر، الیگودرز هشت میلی‌متر، نورآباد شش میلی‌متر، ازنا شش میلی‌متر و دورود را چهار میلی‌متر عنوان کرد.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان متوسط بارندگی‌های استان را ۹ میلی‌متر اعلام کرد و گفت: بارش‌ها تا عصر امروز به‌صورت منقطع و با شدت و ضعف در اکثر مناطق ادامه خواهد داشت.

خبر جدید  تعداد روستاهای بهره‌مند از گاز در لرستان به ۱۸۰۰ مورد می‌رسد

آریایی بیان داشت: تردد در همه محورهای ارتباطی اصلی و فرعی استان به‌آرامی در جریان است  و هیچ مشکل خاصی تاکنون گزارش نشده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد