دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
8:27:06 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعلام حوزه‌های آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در لرستان
اعلام حوزه‌های آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در لرستان
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم در بخش کتبی پنج‌شنبه، دهم اسفندماه هم‌زمان با سراسر کشور در یازده شهرستان استان، برگزار می‌شود. منصور احمدی، مسئول گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا از لرستان با اشاره به برگزاری بخش کتبی شانزدهمین دوره […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم در بخش کتبی پنج‌شنبه، دهم اسفندماه هم‌زمان با سراسر کشور در یازده شهرستان استان، برگزار می‌شود.

منصور احمدی، مسئول گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا از لرستان با اشاره به برگزاری بخش کتبی شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم همزمان با سراسر کشور، پنج‌شنبه ۱۰ اسفندماه، در دو نوبت برگزار می‌شود.

خبر جدید  معضل مصرف مواد مخدر در دلفان/طرح«نظام مراقبت دانش آموزان» اجرا شد

وی با اشاره به این‌که این آزمون در یازده حوزه امتحانی در یازده شهرستان استان برگزار می‌شود، ادامه داد: این آزمون در شهرستان کوهدشت در مجتمع فرهنگی و هنری امید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار خواهد شد.

احمدی افزود: در شهرستان ازنا دبیرستان خدیجه کبری(س)، شهرستان الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، شهرستان بروجرد مجتمع فرهنگی و هنری فجر، شهرستان خرم‌آباد دبیرستان پسرانه امیرکبیر، شهرستان دلفان دبستان دخترانه شاهد، شهرستان دورود دبستان قلم‌چی، شهرستان دوره هنرستان دخترانه کوثر، شهرستان رومشکان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و در شهرستان سلسله نیز مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ولایت، به‌عنوان حوزه‌های امتحانی شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم، تعیین و معرفی شدند.

خبر جدید  آگاهی حقوقی مردم کافی نیست/ لزوم ارائه آموزش‌های همگانی

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد