یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
13:32:12 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعلام مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهای لرستان
اعلام مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهای لرستان
گروه اجتماعی: زمان و مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در شهرهای استان لرستان اعلام شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان خرم‌آباد ساعت ۹ صبح از میدان شهدا به سمت خیابان امام خمینی(ره)، پل انقلاب، خیابان انقلاب و میدان ۲۲بهمن انجام می‌شود.در شهرستان بروجرد ساعت ۱۰ صبح از میدان […]

گروه اجتماعی: زمان و مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در شهرهای استان لرستان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان خرم‌آباد ساعت ۹ صبح از میدان شهدا به سمت خیابان امام خمینی(ره)، پل انقلاب، خیابان انقلاب و میدان ۲۲بهمن انجام می‌شود.در شهرستان بروجرد ساعت ۱۰ صبح از میدان قیام به سمت میدان شهدا و میدان تختی برگزار می‌شود راهپیمایی در شهرستان دورود نیز ساعت ۱۰صبح از میدان امام حسین(ع) به سمت مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود.
راهپیمایی در کوهدشت ساعت ۱۰ صبح از مسجد صاحب‌الزمان به سمت میدان شهدا، میدان امام(ره) و چهارراه الله‌اکبر برگزار می‌شود همچنین راهپیمایی در شهرستان دلفان ساعت ۱۰ صبح از میدان بعثت به سمت میدان امام خمینی(ره) انجام می‌شود.
راهپیمایی در الیگودرز ساعت  ۱۰ صبح از میدان آزادی، میدان امام(ره)، در سلسله ساعت ۱۰ صبح از میدان امام خمینی(ره) به سمت چهار راه آموزش و پرورش، در ازنا ساعت ۱۰ صحب از میدان شهید صادقی به سمت چهار راه انقلاب، در پلدختر ساعت ۹ صبح از میدان شهید بهشتی به سمت پل شهدای دولت و میدان شهید بهشتی، در سراب دوره ساعت ۱۰صبح از مسجد صاحب‌الزمان به سمت بلوار امام(ره) و در رومشکان ساعت ۱۱ صبح از مصلی نمازجمعه به سمت میدان امام و خیابان امام(ره) برگزار می‌شود.

خبر جدید  راهیابی مستند «کوله پشتی» از لرستان به جشنواره فیلم عمارداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب