چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح و کلنگ‌زني ۱۷۶۵ پروژه در لرستان
افتتاح و کلنگ‌زني ۱۷۶۵ پروژه در لرستان
خبرگزاري آريا- استاندار لرستان از افتتاح و کلنگ‌زني ۱۷۶۵ پروژه در استان طي ايام دهه فجر خبر داد.به گزارش خبرگزاري آريا، سيدموسي خادمي در نشست اطلاع‌رساني با اصحاب رسانه به مناسبت دهه فجر با گرامي‌داشت ايام فاطميه اظهار داشت: در آستانه دهه فجر برنامه‌هاي متنوعي تدارک ديده شده که البته اقدامات متداول سال‌هاي گذشته مانند […]

افتتاح و کلنگ‌زني 1765 پروژه در لرستان

خبرگزاري آريا- استاندار لرستان از افتتاح و کلنگ‌زني ۱۷۶۵ پروژه در استان طي ايام دهه فجر خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا، سيدموسي خادمي در نشست اطلاع‌رساني با اصحاب رسانه به مناسبت دهه فجر با گرامي‌داشت ايام فاطميه اظهار داشت: در آستانه دهه فجر برنامه‌هاي متنوعي تدارک ديده شده که البته اقدامات متداول سال‌هاي گذشته مانند افتتاح و کلنگ‌زني پروژه‌هاي عمراني و اقتصادي نيز انجام مي‌شود.
وي از افتتاح و کلنگ‌زني ۱۷۶۵ پروژه در استان خبر داد و گفت: اعتبار اين طرح‌ها معادل ۱۵۹۸ ميليارد تومان بوده که شامل پروژه‌هاي عمراني و اقتصادي هستند.
دکتر خادمي تعداد طرح‌هاي عمراني را ۱۰۱۳ مورد با اعتباري معادل ۹۰۱ ميليارد تومان عنوان کرد و افزود: همچنين پروژه‌هاي اقتصادي که عمدتا از طريق بخش خصوصي و بانک‌ها تامين اعتبار مي‌شوند حدود ۷۵۳ مورد با اعتباري حدود ۶۹۷ ميليارد تومان است.
استاندار لرستان با بيان اينکه از پروژه‌هاي عمراني حدود ۹۸۳ پروژه قابل افتتاح است، هزينه آنها را ۵۴۰ ميليارد تومان اعلام کرد و گفت: ۴۱ پروژه نيز با اعتبار ۳۵ ميليارد تومان طي اين ايام کلنگ‌زني خواهند شد.
وي با اشاره به اينکه از پروژه‌هاي اقتصادي ۷۳۳ مورد قابل افتتاح هستند، ادامه داد: اعتبار اين طرح‌ها ۱۳۷۰ ميليارد تومان است و ۹ پروژه ديگر نيز با هزينه ۵۸۰ ميليارد تومان در اين ايام کلنگ‌زني خواهند شد.
خادمي خاطرنشان کرد: سهم پروژه‌هاي کلنگ‌زني نسبت به جمع کل پروژه‌ها کمتر از ۲٫۵ درصد بوده و اين در راستاي شعار ماست که بيشتر به دنبال جمع‌بندي پروژه‌هاي نيمه تمام و نهايي کردن آنها هستيم و به جاي کلنگ‌زني، تکميل طرح‌ها را در دستور کار خود داريم.
استاندار لرستان با بيان اينکه اين سياست در دهه فجر امسال نيز رعايت شده است، گفت: از ۱۷۶۵ پروژه تنها ۴۰ مورد کلنگ‌زني هستند که ۱۶۰۰ نفر نيز اشتغال‌زايي دارند.

خبر جدید  پرورش 10 هزار قطعه مرغ تخمگذار توسط کارآفرین پلدختری

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب