چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
11:11:03 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح کلینیک مشاوره «اشتغال و کارآفرینی» در دانشگاه علمی کاربردی
افتتاح کلینیک مشاوره «اشتغال و کارآفرینی» در دانشگاه علمی کاربردی
به گزارش خبرنگار مهر، کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی در دانشگاه علمی کاربردی لرستان طی مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان و… در مرکز استان افتتاح شد. سعید فرح‌بخش رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان در حاشیه این مراسم در سخنانی بابیان اینکه کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی باهدف […]

به گزارش خبرنگار مهر، کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی در دانشگاه علمی کاربردی لرستان طی مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان و… در مرکز استان افتتاح شد.

سعید فرح‌بخش رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان در حاشیه این مراسم در سخنانی بابیان اینکه کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی باهدف ارائه مشاوره‌های تخصصی اشتغال و کارآفرینی به دانش‌آموختگان، دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی و همچنین سایر متقاضیان در این حوزه راه‌اندازی شده است.

خبر جدید  حوزه گردشگری بخش «پاپی» برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد شکوفا شود

وی همچنین رفع مشکلات و موانع کسب‌وکار، بهبود و توسعه کسب‌وکار، ثبت شرکت و ثبت برند، بازاریابی و تبلیغات، تجاری‌سازی یافته‌ها، ارائه آموزش‌های قوانین مالی و حسابداری، ارائه مهارت‌های کارآفرینی، ایجاد ارتباط دانشجویان با کارآفرینان و … را از دیگر اهداف راه‌اندازی کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی در دانشگاه علمی کاربردی لرستان عنوان کرد.

خبر جدید  اسکان روزانه ۵۰۰ مسافر نوروزی در مراکز آموزشی و رفاهی معلم لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب