چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
10:21:17 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش برخی از آسیب‌های اجتماعی در لرستان/نقاط آلوده پاک‌سازی شود
افزایش برخی از آسیب‌های اجتماعی در لرستان/نقاط آلوده پاک‌سازی شود
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: باوجوداینکه در استان‌های ما اقدامات و زمینه‌های کنترلی بیشتر است و آسیب‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف کمتر است اما در مواردی شاهد افزایش نرخ رشد برخی آسیب‌های اجتماعی هستیم. وی ادامه داد: اگر در این زمینه‌ها اقدامات مناسبی صورت […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: باوجوداینکه در استان‌های ما اقدامات و زمینه‌های کنترلی بیشتر است و آسیب‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف کمتر است اما در مواردی شاهد افزایش نرخ رشد برخی آسیب‌های اجتماعی هستیم.

وی ادامه داد: اگر در این زمینه‌ها اقدامات مناسبی صورت نگیرد ماهم به سرنوشت سایر استان‌هایی که شیوع مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی در آن‌ها زیاد است، مبتلا شویم.

خبر جدید  کاهش ۱۰۰ درصدی مبتلایان انسانی به بیماری «بروسلوز» در لرستان

استاندار لرستان بابیان اینکه امروز در برخی استان‌ها نرخ طلاق بسیار بیشتر از ما است گفت: ولی نرخ رشد این آسیب‌ها نیز در استان ما روبه افزایش است و در حوزه مواد مخدر هم نیاز به اقدامات پیشگیرانه است.

خادمی افزود: خوشبختانه در سال‌های اخیر هم اقدامات مناسبی درزمینهٔ مقابله با آسیب‌های اجتماعی و …انجام‌شده اما هنوز با حد مطلوب فاصله‌داریم.

خبر جدید  کاروان گردشگری خوزستان با ۳ مقام برتر به استان بازگشت

وی ادامه داد: خوشبختانه با تأکیدات مقام معظم رهبری اقدامات مناسبی در این زمینه در سطح کشور و استان‌های مختلف انجام‌شده است و اعتبارات ملی و استانی خوبی ابلاغ‌شده است.

استاندار لرستان تصریح کرد: البته کم‌کاری‌هایی درزمینهٔ اقدامات فرهنگی در حوزه آسیب‌های اجتماعی انجام‌شده ولی امروز و با توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در اولویت قرارگرفته است ولی نیازمند همکاری و استمرار طرح‌ها در این بخش هستیم.

خبر جدید  کلاهبرداری با عنوان نمایندگی فروش خودرو در شهرستان ازنا

خادمی با اشاره به تهیه سند مبارزه با مواد مخدر استان نیز گفت: ما نسبت برخی استان‌ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر وضع مناسبی داریم اما تا رسیدن به حد مطلوب باید بیشتر کارکرد.

وی اضافه کرد: در اجرای این سند باید از پراکنده‌کاری جلوگیری کرد و اقداماتی نسبت به پاک‌سازی مناطق و کاهش تمایل به مصرف انجام شود.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد