جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
2:39:58 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش صددرصدی اعتبارات این جمعیت
افزایش صددرصدی اعتبارات این جمعیت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از افزایش صددرصدی اعتبارات این جمعیت خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از افزایش صددرصدی اعتبارات این جمعیت خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، صارم رضایی در همایش روز داوطلب اظهار کرد: یکی از اصول اساسی جمعیت هلال احمر، ارائه خدمات انسان‌دوستانه است.
وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر استان خدمات ارزنده‌ای به جامعه ارائه داده است، افزود: در بحث زلزله کرمانشاه، جمعیت لرستان رکورد بی‌نظیری را به ثبت رسانده و توانست اولین تیم پیشرو در مناطق حادثه دیده باشد.
رضایی به حادثه اشترانکوه نیز اشاره کرد و با بیان اینکه عملکرد جمعیت امداد و نجات استان در این اتفاق نیز مطلوب بوده و افتخاری دیگر به ثبت رسید، ادامه داد: مردم لرستان نماد مهربانی بوده و در سخاوت زبان‌زد خاص و عام هستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با یادآوری اینکه در حادثه کرمانشاه ۳۸۷ تریلی محموله توسط امداد و نجات استان به مناطق زلزله زده ارسال شده است، اضافه کرد: بر اساس نظرسنجی که به مرکز ارائه شد ارزش ریالی کمک‌ها، ۱۸ میلیارد تومان بود و رتبه هشتم را در امداد و نجات کرمانشاه به خود اختصاص دادیم.
وی به اجرای طرح ملی فرشتگان رحمت اشاره کرد و با بیان اینکه هر سال این طرح توسط نیروهای داوطلب جمعیت انجام می‌شود، ادامه داد: این طرح در لرستان نیز پیگیری می‌شود.
رضایی به بودجه این جمعیت نیز اشاره و اظهار کرد: هم‌اکنون افزایش صددرصدی اعتبارات را داریم و ارتقای بودجه به ۱۸۶ میلیارد ریال رسیده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به اینکه ۳۷۰ میلیون تومان به طرح‌های حمایتی تخصیص داده شده است، گفت: بیشتر اقدامات حوزه جوانان جمعیت مربوط به اداره کل آموزش و پرورش است که جای تقدیر دارد.

خبر جدید  برگزاری هفتمین دوره مسابقات طرح دادرس هلال احمر لرستان

انتهای پیام
منبع :: http://lorestan.isna.ir

بر چسب ها:


داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد