چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
13:02:23 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش فضای پارک هواپیما در فرودگاه خرم‌آباد
افزایش فضای پارک هواپیما در فرودگاه خرم‌آباد
مدیر فرودگاه خرم‌آباد از افزایش اپرون فرودگاه خرم‌آباد به ۲۸ هزار مترمربع خبر داد. غلام‌رضا بنی‌صدر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: تطویل باند فرودگاه خرم‌آباد سال گذشته انجام شد و در روزهای اخیر نیز پروژه بازسازی اپرون به بهره‌برداری رسید. وی ادامه داد: با تکمیل این پروژه، اپرون(پارکینگ فرودگاه) از ۱۸ هزار به ۲۸ […]

مدیر فرودگاه خرم‌آباد از افزایش اپرون فرودگاه خرم‌آباد به ۲۸ هزار مترمربع خبر داد.

غلام‌رضا بنی‌صدر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: تطویل باند فرودگاه خرم‌آباد سال گذشته انجام شد و در روزهای اخیر نیز پروژه بازسازی اپرون به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: با تکمیل این پروژه، اپرون(پارکینگ فرودگاه) از ۱۸ هزار به ۲۸ هزار مترمربع افزایش پیدا کرده است.

خبر جدید  بابت تخصیص آب به لرستان و مشکلات موجود به مقام معظم رهبری نامه نوشتم

بنی‌صدر تصریح کرد: تاکنون سه هواپیما می‌توانست در اپرون پارک شود که با این کار امکان پارک پنج هواپیما در آن فراهم شده است.

مدیر فرودگاه خرم‌آباد گفت: در حال حاضر از طرح توسعه فرودگاه چند پروژه در دست اجرا داریم که مهم‌ترین آن روشنایی باند فرودگاه است که با اعتبار ۶۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اجرا می‌شود.

خبر جدید  امام خمینی (ره)انقلابی بود /بهترین راهکار برای حفظ انقلاب،حفظ وحدت ملی است

وی با اشاره به اینکه طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد شامل چندین پروژه است، افزود: در مجموع کل طرح بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اگر اعتبار کافی به این طرح تخصیص یابد در کمتر از شش ماه به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب