شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
11:32:18 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش کانون‌های مساجد لرستان به ۴۷۸ باب تا پایان امسال
افزایش کانون‌های مساجد لرستان به ۴۷۸ باب تا پایان امسال
گروه فرهنگی ـ سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان با اشاره به فعالیت ۳۸۹ کانون فرهنگی و هنری در لرستان، گفت: ۸۹ کانون فرهنگی و هنری جدید تا پایان امسال در مساجد استان راه‌اندازی می‎شود. به گزارش ایکنا از لرستان، محمد ابدالی‌پور، سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، جمعه، چهارم اسفند […]

گروه فرهنگی ـ سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان با اشاره به فعالیت ۳۸۹ کانون فرهنگی و هنری در لرستان، گفت: ۸۹ کانون فرهنگی و هنری جدید تا پایان امسال در مساجد استان راه‌اندازی می‎شود.

به گزارش ایکنا از لرستان، محمد ابدالی‌پور، سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، جمعه، چهارم اسفند در جمع خبرنگاران از راه‌اندازی ۸۹ کانون فرهنگی و هنری جدید در مساجد استان تا پایان سال‌جاری خبرداد و افزود: هیئت‌امنای مساجد دارای شرایط ثبت کانون چون داشتن مکان مناسب می‌توانند به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان و یا ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان برای ثبت درخواست مراجعه نمایند.
وی با اشاره به فعالیت ۳۸۹ کانون فرهنگی و هنری در لرستان، افزود: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ۶۰ درصد در مساجد روستاها و ۴۰ درصد در مساجد شهری قرار دارند.
ابدالی‎پور احیای کارکردهای مساجد، جذب جوانان به این اماکن امن الهی و مبارزه با هجمه‌های فرهنگی را از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی کانون‌های فرهنگی و هنری در مساجد ذکر کرد و ادامه داد: تقویت فعالیت‌های فرهنگی وهنری مساجد با رویکرد جذب جوانان به مساجد، بصیرت‌افزایی، احیای امر به معروف و نهی از منکر، تحقق اقتصاد مقاومتی، گفتمان سازی کارآفرینی، ترویج جمعیت و عملیاتی کردن فرمایشات رهبر معظم انقلاب از اهداف و کارکردهای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است.

خبر جدید  فعالیت ۵ هزار هیئت مذهبی و مداح لرستانی در ایام محرم

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد