دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
22:51:06 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدامات زیرساختی مهمی در دانشگاه لرستان انجام شد
اقدامات زیرساختی مهمی در دانشگاه لرستان انجام شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت : در مدت چهار سال گذشته، اقدامات زیرساختی مهمی در دانشگاه لرستان انجام شده است. به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، حبیب‌اله خجسته‌پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت:خوشبختانه در مدت چهار سال گذشته، اقدامات زیرساختی مهمی در دانشگاه لرستان انجام شده که نتیجه‌اش افزایش سرانه‌ فضای آموزشی در […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت : در مدت چهار سال گذشته، اقدامات زیرساختی مهمی در دانشگاه لرستان انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، حبیب‌اله خجسته‌پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت:خوشبختانه در مدت چهار سال گذشته، اقدامات زیرساختی مهمی در دانشگاه لرستان انجام شده که نتیجه‌اش افزایش سرانه‌ فضای آموزشی در این دانشگاه بوده است.

خبر جدید  ایجاد کنسولگری موقت عراق در ایلام برای تسریع در کار زائران

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان تصریح کرد: در دهه فجر امسال، پروژه‌های برجسته‌ای همچون ترمینال برون استانی خرم‌آباد افتتاح شد و افتتاح ساختمان آموزشی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان هم از جمله همین پروژه‌های برجسته‌ دهه فجر امسال است.

وی بیان کرد: اگرچه دولت، محدودیت‌های اعتباری مالی داشته است اما حرکت‌های زیرساختی و عمرانی در دانشگاه لرستان متوقف نشده و کارهای خوبی صورت گرفته است.

خبر جدید  بنای تاریخی خانه آخوند ابو، خانه تاریخی جامانده از دوره قاجاریه + تصـاویر

 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب