جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
3:03:46 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امسال ۱۲۲ گواهی ایمنی و استاندارد آسانسور در بروجرد صادر شد
امسال ۱۲۲ گواهی ایمنی و استاندارد آسانسور در بروجرد صادر شد
بروجرد – ایرنا – رئیس اداره استاندارد بروجرد گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری ۱۲۲ گواهی تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور در این شهرستان صادرشده است.

عنایت شرفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت ۷۸مورد صدور، تمدید، تعلیق و ابطال پروانه کاربرد علامت استاندارد صورت گرفت.
وی اظهارداشت: از این تعداد ۱۰ مورد مربوط به صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی و ۶۸ مورد نیز مربوط به تعلیق و ابطال پروانه بود.
رئیس اداره استاندارد بروجرد بیان کرد: در سال جاری ۳۳۶ مورد بازرسی و ۲۵۸ مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان انجام شده است.
شرفی با اشاره به یک هزار و ۲۹۳ مورد بازرسی از مراکز عرضه و توزیع مواد غذایی اضافه کرد: در این بازرسی ها ۱۷۱ مورد مغایر با الزامات استاندارد مشاهده و اقداماتی از قبیل اخطار، توقیف و جمع آوری محصولات صورت گرفت.
وی ادامه داد: در ۹ ماهه نخست امسال ۳۳۲ مورد آزمون از نازل های جایگاه های سوخت بروجرد و اشترینان و ۶۰ مورد آزمون دوره ای از وسایل سنجش این جایگاه ها انجام شد.
۶۰۵۲/۷۲۷۳

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  بنیادپرکت به روستاییان دلفان تسهیلات پرداخت می کندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد