چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
11:44:15 - چهارشنبه 7 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امکانات سم‌پاشی در لرستان ضعیف است
امکانات سم‌پاشی در لرستان ضعیف است
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: از لحاظ سم‌پاشی امکانات ما ضعیف است به گزارش ایسنا، دکتر عبدالرضا بازدار در گردهمایی عوامل اجرایی شبکه مراقبت سن غلات اظهار کرد: در آستانه فصل داشت، تغذیه گیاه و مبارزه با آفات و علف‌های هرز هستیم که باید نظارت بیشتری روی مزارع داشت. در این راستا شرکت‌های خدماتی اقدامات […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: از لحاظ سم‌پاشی امکانات ما ضعیف است

به گزارش ایسنا، دکتر عبدالرضا بازدار در گردهمایی عوامل اجرایی شبکه مراقبت سن غلات اظهار کرد: در آستانه فصل داشت، تغذیه گیاه و مبارزه با آفات و علف‌های هرز هستیم که باید نظارت بیشتری روی مزارع داشت. در این راستا شرکت‌های خدماتی اقدامات خوبی انجام داده است. باید روی توزیع سموم و کود نظارت داشت تا به دست کشاورزان برسد.

خبر جدید  افزوده شدن ۱۰ هزار کلاس درس به مدارس کشور

بازدار افزود: باید بر عوامل کنترل نظارت داشت تا بازاری درست نشود که به کشاورز آسیب برساند. همچنین عوامل کارگزار باید فعال شوند تا کود مورد نیاز به‌موقع در اختیار زارعین قرار گیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی با بیان اینکه امسال تا اسفند بارندگی خوبی نداشته‌ایم، گفت: شرایط دمایی مساعد است اما بارندگی کم بوده و باید سرعت رشد را بیشتر کنیم چراکه فصل رشد کوتاه‌تر شده است.

خبر جدید  بیمارستان روان‌پزشکی مهر خرم‌آباد افتتاح شد

وی با تأکید بر اینکه اطلاع‌رسانی به کشاورزان باید به‌موقع و به‌صورت کامل انجام شود، ادامه داد: کمیت محصول گندم در استان مساعد است و باید تلاش خود را در راستای ارتقای کیفیت به کار گیریم.

بازدار با بیان اینکه باید سند بیلان سن در استان تهیه شود، افزود: باید کارشناسان به‌صورت روزانه پهنه‌ها را رصد کنند و اطلاع‌رسانی داشته باشند.

این مسئول افزود: قصد داریم از محل صندوق کارآفرینی امید اعتباری را برای خرید دستگاه سم‌پاش جذب کنیم. امکاناتی در سطح استان داریم که باید جابجا شوند تا در تمام مناطق به نحو مطلوب از آن‌ها استفاده شود.

خبر جدید  زمین پرتاب‌های مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد همچنان خاکی است

بازدار با بیان اینکه تمام برنامه‌های خود را برای به حداقل رساندن سن زدگی مزارع به کار گرفته‌ایم، افزود: اقدامات ویژه و کاری بی‌نظیر در این رابطه در دست اقدام است.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد