چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
8:42:19 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتشار کتاب «س» در لرستان
انتشار کتاب «س» در لرستان
گروه فرهنگی ـ کتاب «س» عنوان مجموعه سپید سروده‌های شاعران لرستانی ساسان والیزاده، احمد کنجوری و محمد فلاحی‌نسب است که به تازگی روانه بازار کتاب شد. به گزارش ایکنا از لرستان، مجموعه سپید سروده‌های سه شاعر معاصر، ساسان والیزاده، احمد کنجوری و محمد فلاحی‌نسب با عنوان «س» روانه بازار کتاب ایران شد.کتاب «س» شامل سه […]

گروه فرهنگی ـ کتاب «س» عنوان مجموعه سپید سروده‌های شاعران لرستانی ساسان والیزاده، احمد کنجوری و محمد فلاحی‌نسب است که به تازگی روانه بازار کتاب شد.

به گزارش ایکنا از لرستان، مجموعه سپید سروده‌های سه شاعر معاصر، ساسان والیزاده، احمد کنجوری و محمد فلاحی‌نسب با عنوان «س» روانه بازار کتاب ایران شد.
کتاب «س» شامل سه دفتر شعر از ساسان والیزاده، احمد کنجوری و محمد فلاحی‌نسب با عناوین «هانا»، «آخرین برگ زخمی تاک» و «کتیبه‌ای به نام درد» است.
در این راستا سروده‌های سپید مندرج در این کتاب شامل «دردهای مشترک»، شالوده رزم و شیرازه بزم، تگرگ مرگ، آه‌ها و نگاه‌های مه‌آلود، افسانه و افسون، دست‌ها، دوستی‌ها، هنگامه و هیاهو، نور، سور، سوگ و سرور هستند
بر پایه این گزارش این سه سراینده، اگر دفترهای شعر خود زادبوم و جغرافیای مشترک، قرابت دنیای ذهنی و واژگانی را بیان کرده‌اند کمااینکه تحصیلات هر سه شاعر در مقطع دکتری ادبیات است و همین امر موجب شده تا مفاهیم کلی مشترک در یک همنشینی اتفاقی این سه دفتر را در یک کتاب گرد هم آورده شود.
این گزارش می‌افزاید: در مقدمه کتاب«س» درباره انتخاب نام نامتعارف کتاب آمده است که بعضی کلمه‌ها حرف ندارند و بکر، ژرف، پرمعنی و پرمضمونند، آن‌چه به واژه جان می‌دهد حرف است و امتزاج حروف، معنا می‌آفریند.

خبر جدید  اداره کل فنی و حرفه‌ای لرستان سرباز مربی و کارشناس جذب می‌کند

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد